IMIDŽMEDICĪNA jeb Domformu medicīna

IMIDŽMEDICĪNA jeb Domformu medicīna ir viens no zinātnes novirzieniem, kas pēta domtēlu ietekmi uz cilvēka ķermeni un orgāniem, kā arī skaidro, kā izmantot domtēlus, lai koriģētu un regulētu visa ķermeņa funkcijas, enerģijas un informatīvās sistēmas. Imidžmedicīna ir vērsta uz to, lai tiktu atrast slimības cēlonis, ļaujot cilvēkam dziedināties.

IMIDŽMEDICĪNAS seansā notiek cilvēka diagnostika notiek trīs līmeņos – fiziskajā, enerģētiskajā un informatīvajā, kas ir lielākais ieguvums terapijā, jo citas nozares apskata lielākoties vienu no līmeņiem. Izmantojot iekšējo redzi, tiek saskatīts nepareizais jeb patogēnais cilvēka ķermenī trīs līmeņos – enerģētiskajā, fiziskajā un informatīvajā. Procesa rezultātā, slimību izraisošais domtēls tiek dzēsts, tiek harmonizēta un sakārtota cilvēka enerģētiskā sistēma, notiek pacienta atveseļošanās arī fiziskajā laukā jeb ķermeņa līmenī. Imidžmedicīnas diagnostikas metodes nerada blakusefektus, veic savlaicīgu diagnostiku un ir savienojama ar citiem ārstēšanas veidiem.

Kādos gadījumos Imidžmedicīna var palīdzēt :   

  • Iekšējo orgānu darbības traucējumos – nieres, kuņģis, akna, liesa u.c.orgāni.
  • Sieviešu un vīriešu slimību un noviržu gadījumos
  • Pēc insulta un ar galvas slimībām saistītos gadījumos
  • Astmas, alerģijas gadījumos
  • Depresijas, dzīvesprieka zuduma gadījumos
  • Profilaktiskos nolūkos, diagnosticējot un laikus izvērtējot veselības stāvokli
  • Citos ar veselību saistītos jautājumos (informatīvā, enerģētiskā un fiziskajā līmenī.)

Mūsu domām ir patiesi ļoti liels spēks. Dažkārt pat nemanot piesaistām sev domformas, jūtu tēlus, kuri mēdz ieviest korekcijas mūsu dzīvēs un veselībā. Visums mūs mīl bez jebkādiem nosacījumiem un katru pārbaudījumu sūta, lai mēs iemīlētu sevi. Dažreiz tas nāk caur slimībām, tomēr arī to var izzināt un mainīt. Esi atbildīgs par to, ko domā!

 

Sertificēta terapeite: Egita Matulēna

Telefons pierakstam: +371 28382308

 

zaliite_garaa_ar_logo.jpg