Ansis Jurģis Stabingis. Saruna par dzīves jēgu

Ansis Jurģis Stabingis. Saruna par dzīves jēgu

Otrdiena, 17. Aprīlis 2018 - 18:00

                                                    dzives_jega1_0.jpg

Kāda ir dzīves jēga? Kāda ir manas dzīves jēga? Par to noteikti katrs no mums kaut reizi būs aizdomājies. Katru dienu viens un tas pats – darbs, mājas, pienākumi. No dienas uz dienu minot ierasto ikdienas taku uznāk mirkļi, kad jautājums rodas it kā pats no sevis -  “Un kāda tam jēga?” Un vai tajos brīžos, kad viss notiek “pa prātam” - vai tad ir dzīvei jēga?

Ir dzirdēti arī apgalvojumi, ka viss ir relatīvs. Dzīve ir bezjēdzīga. Dzīvei jēgas nav. Taču tam īsti negribas ticēt. Kāpēc?

”Kas savai dzīvei saskata jēgu, tam ir labāka veselība un tāpēc dzīvo ilgāk”. Tā apgalvo psiholoģijas profesore K. Rifa.

 “Lai dzīvotu un saglabātu garīgo veselību, mums ir vajadzīgs dzīves mērķis,” sacījis psiholoģijas profesors V. Makdugals.

Bet esam dzirdējuši tik daudz stāstus, un iespējams, piedzīvojuši paši, ka sasniedzot kāroto, izvirzīto mērķi visbiežāk ir vilšanās, nevis piepildījuma sajūta. Atkal iestājas tukšums. Tad KUR IR TĀ JĒGA?

Par to parunāsim un, iespējams, pat atradīsim atbildi!

 

Saruna ar Ansi Jurģi Stabingi (ilggadēja psihologa, psihoterapeita pieredze, apzinātības trenniņi un prakses no 2012. gada.)

Dalības maksa 10eur

Pieteikties: info@cza.lv; tel. 20239199

vai