Bērniņa barošana

Bērniņa barošana

Piektdiena, 22. Decembris 2017 - 12:00
Pēc 9 dienām

                                                       newborn-1997459_960_720.jpg

   Bērniņa barošana ir laiks, kad māmiņa ar savu mazuli ir īpaši tuvu viens otram, tā garantē drošības un paļāvības veidošanos mazulim. Piens mazulim vienlaikus kalpo gan kā ēdiens, gan dzēriens, gan arī nomierina un iedrošina mazuli uz visu jauno, kas mazajam jāpiedzīvo ienākot pasaulē. Bērna barošana nav tikai pienākums un tikai pabarošana, tā ir arī emocionāla kopā būšana, kas ir svarīga kā bērniņam, tā pašai mammai. Mūsu steidzīgajā ikdienas ritmā mammai jāpaļaujas uz sevi un savu bērniņu, lai nodotos lēnajam un intīmajam krūts barošanas procesam un noticētu sev, ka daba sievietēs ir ieprogrammējusi spēju barot savu bērniņu. 

 

          Lai veiksmīgāk sagatavotos krūts barošanai, pārvarētu bailes un bažas par to, iegūtu atbildes uz jautājumiem, topošās un jaunās māmiņas tiek aicinātas uz nodarbību, kurā varēs uzzināt par mātes piena veidošanos un izdalīšanos, tā sastāvu, krūts barošanas pamatnoteikumiem un priekšrocībām, kā noteikt vai bērns pareizi pielikts pie krūts, par barošanas pozām, bažām par piena nepietiekamību, piena krīzēm un to risinājumiem, par piena atslaukšanu, bērna atteikšanas no krūts iemesliem, svara pieaugumu, mātes uzturu barošanas laikā un problēmsituācijām - mazām un lielām, kā arī uzzināt interesantas lietas krūts barošanas pētījumu jomā, saistībā ar psiholoģiju. 

 

Nodarbību vada - Sandra Olava, divu bērnu mamma, Mg.psych., klīniskās psiholoģijas maģistre, krūts barošanas konsultante (konsultē arī individuāli, tālr.26482382) 

Nodarbības ilgums 1,5h.

Nodarbība notiek katra mēneša trešajā piekdienā

Dalības maksa 6eur ja māmiņa nāk viena un 7,50eur ja nāk arī tētis

 

Pieteikties: info@cza.lv; tel.20239199

Vai