Gaismas dziedinošā meditācija. Sandra Strēle

Gaismas dziedinošā meditācija. Sandra Strēle

Pirmdiena, 11. Decembris 2017 - 18:30

                                            gaismas_meditacija.jpg

Gaisma, kā visur esoša parādība, kuras iedarbība zinama, bet būtība grūti aptverama, parasti ir nematerialitātes, GARA un DIEVA simbols.

Ziemas Sulgriežu laiks - Gaismas uzvara pār tumsu. Gan dabā, gan katrā no mums. Katrs pats esam radījis to, kā jūtamies šobrīd. Katrs pats arī varam radīt sevī jaunas sajūtas, pilnas dzīvības spēka, prieka un mīlestības. GAISMA kā palīgs ceļā pie sevis, izgaismojot visu, kas traucē būt brīvam. Traucē uztvert un izstarot Gaismu.

BRĪVĪBAS ENĢELIS dāvina tev iekšējo brīvību, lai tu patiesi vari justies kā brīvs cilvēks un dzīvot taisni. Viņš iedrošina Tevi un ļauj būt noteicējam pār sevi. Pēc brīvības ilgojamies mēs visi. Nejūtamies labi, kad pār mums valda emocijas un ieradumi, kad mēģinām būt tādi, kādus citi grib mūs redzēt. Tā nekad neatklāsim, kas esmu es pats. Brīvības enģelis iedrošina runāt savu patiesību un būt pašam.
/Anselms Grīns/

Mainies un mainīsies arī pasaule.

Ja gribi padzīt bailes - atver durvis un logus uz sevi, ielaid gaismu, neatstāj tumšu nevienu kaktu. Analizē, vēro, pēti, atšķetini visas konfliktu iespējas, paturot mierīgu, pilnībā koncentrētu prātu. Rodi atkal cīnītāja drosmi un gaišredzību; ieej sevī un izrauj bailes ar saknēm.
/Dugpa Rimpoče/

Kādēļ vēl kavējies?
Ārēja gaisma dedzīgi gaida,lai rādītu Tev ceļu,
Iekšējā gaisma pašaizliedzīgi gaida,
Lai palīdzētu tez sasniegt Tavu Pārpasaulīgo Mērķi.
/Šrī Činmojs/

 

Meditāciju vada Sandra Strēle, dziedniece, māksliniece, reiki meistare

Dalības maksa 8eur

Pieteikties: info@cza.lv, tel.20239199

Vai