Gongu skaņu meditācija

Gongu skaņu meditācija

Sestdiena, 26. Maijs 2018 - 18:00

                                                      gongu_medit_0.jpg

Skaņas – tā ir ikdienā neredzama, bet dzirdama pasaule, kuru jūtam, kad klausāmies vēja šalkoņā, putnu dziesmās, lietus  skaņās, kad izdzirdam sev mīļu melodiju... Tas raisa patīkamas sajūtas, nomierina, sakārto domas. Ikdienā arī ap mums ir dažādas skaņas – auto trokšņi, sarunas, strīdi... Nav šaubu, ka skaņa smalki un dziļi iedarbojas uz mūsu ķermeni, prātu un garu.

Gongi jau izsenis ir izmantoti kā terapeitisks instruments kas dziedina un transformē. Tie atbrīvo no stresa, nomierina, veicina atbrīvošanos no emocionāliem blokiem. Gongu skaņas ir iedarbīgas, jo to vibrācijas rezonē ar ķermeni. Tā skaņas atbrīvo bloķēto enerģiju,  atslābina un nomierina. Gonga skaņa ir harmoniska, tā vibrācijas atbilst vesela organisma vibrācijām, ķermenis pieskaņojas un sākas atveseļošanās process.

Gongu Meditācija ir īpaša arī ar to, ka skaņu viļņi aizskalo domas un pavisam nemanot aizved it kā citā dimensijā, tā ir iespēja piedzīvot sevi klusumā un mierā.

 

Šajā vakarā skanēs planetārie gongi, Tibetas un kristāla dziedoši trauki, sansula, kokle, shruti un vēl citi instrumenti.

Skaņas ceļojumā vedīs Inga Rancāne Mg.paed., Gongu, Reiki meistare

 

Meditācija notiek guļus, tāpēc paņem līdzi paklājiņu, plediņu vai guļammaisu – visu sev nepieciešamo, lai būtu silti un ērti gulēt uz grīdas.

 

Dalības maksa 10eur

Pieteikties: info@cza.lv; t.20239199

vai