Japānas REIKI

Japānas REIKI

Piektdiena, 27. Aprīlis 2018 - 18:00

                                              reiki_nodarbiba_0.jpg

Ārija Čevere. Reiki Skolotāja

            2003.gada vasarā man pazīstama dziedniece-gaišreģe teica sekojošus vārdus „Es tev nākotnē redzu Reiki ...” Tajā brīdī es šim tekstam nepievērsu gandrīz nekādu uzmanību, bet nekas jau nenotiek nejauši. 2004.gada rudenī es saņēmu Tradicionālā Reiki pirmās pakāpes iniciāciju un no šā brīža sākās mans Reiki ceļš.

            Laika gaitā strādājot ar cilvēkiem, veicot iniciācijas, pakāpeniski radās jautājumi, uz kuriem nebija tādas īstas un daudzmaz loģiskas atbildes. Kāpēc Reiki rietumu pasaulē ir ar tik daudz un dažādiem nosaukumiem - tradicionālais/netradicionālais utt., un katrs virziens uzskata, ka ir pareizais un katrs to deķīti pārliecinoši cenšas vilkt uz savu pusi.

            Uz saviem uzdotajiem jautājumiem mēs vienmēr saņemam atbildes. Man atbildes atnāca 2011.gada novembrī kad biju Japānā. Skolotājs Sen Sei Tadao Yamaguchi 3 dienu semināra laikā atbildēja uz visiem maniem klusībā uzdotajiem jautājumiem. Biju nokļuvusi, cik vien iespējams, tuvu Reiki ceļa sākumam, ņēmu pretī enerģiju/sajūtas/informāciju no ļoti dziļu tradīciju, no ārkārtīgi līdzsvarotas un visu pieņemošas zemes un Skolotāja.

            Pati galvenā sapratne/atziņa bija par to, ka pasaulē ir ārkārtīgi daudz Reiki līnijas, ka neviens Reiki nav nepareizs, ka viss tas strādā ..., bet tā nav tā ārstēšanas metode/sistēma ko izveidoja Usui pirmsākumā, lai uzlabotu/sakārtotu cilvēka ķermeni un prātu.

Ir lietas, kas laika gaitā ir zudušas vai arī ir uzlikti citi akcenti, citi skaidrojumi, papildinājumi. Atšķiras simbolu nozīme un to skaidrojums, Reiki hieroglifa skaidrojums, ļoti uzsvērts tika Gokkai 5 principu nozīmīgums un bija lietas par kurām dzirdēju un kuras apguvu pirmo reizi, piemēram Byosen – tas ir ar roku sajust toksīnu/spriedzes vietas uz ķermeņa, kas traucē enerģijas plūsmai. Apguvu Kekko – asinsrites masāžu. Kopumā Reiki seminārs Japanā man deva pavisam citu skatījumu uz šo ļoti vienkāršo dziedināšanas sistēmu ar pieskāriena palīdzību.

Un to ko esmu apguvusi un praktizēju pati, piedāvāju arī citiem.

 

Nodarbībā uzzināsim par Japānas Reiki atšķirībām,

Praktiski sajutīsim, mācīsimies pielietot Reiki enerģiju,

Uzzināsim kā un kādās situācijās to varam pielietot,

Gūsim iemaņas Kekko – asinsrites masāžā,

Atbildes uz Jūsu jautājumiem...

 

Dalības maksa 10eur

Pieteikties: info@cza.lv, tel. 20239199

vai