Kino vakars NENOTIEK!

Kino vakars NENOTIEK!

Svētdiena, 18. Marts 2018 - 16:00

                                                               kino_vakaram.jpg

Notikumu pārblīvētajā pasaulē, kurā katras jaunas dienas informācijas lavīna pazudina vakardienu, ir pilnīgi nepieciešami kādi drošības mietiņi, pie kuriem pieturēties, – kas vismaz nomierina, ja ne vairāk.

Daudz stiprāk, nekā tas, ja kāds mūs vienkārši uzrunā, ir KINO lietotā valoda kopā ar redzēto attēlu. Vai tā ir butaforija vai cita realitāte? Ja tā, tad kāda? 

Kino. Tā ir sajūta, kas ir ārpus jebkuriem vārdiem. Jūtu radīti un ieklausīšanās rosināti stāsti. Klātbūtnes sajūta, pat vēl vairāk, - iejušanās sajūta. Un brīnumu pilnā simbolu pasaule – ar sižetu, tēliem un simbolu poētiskumu, slēptajām līdzībām un metaforām.

AICINAM UZ KOPĪGU KINO SKATĪŠANOS!

Franču režisors, izcilais stilizētājs un provokators Fransuā Ozons, saka: “Šaubos, vai filmas var mainīt pasauli, taču tās var palīdzēt labāk izprast pasauli, kurā mēs dzīvojam.

Jūs gaida saviesīga atmosfēra 3 - 4 stundu garumā, nelielas uzkodas, garda tēja ar draugiem, domu biedriem vai vienkārši labiem cilvēkiem un … lieliskas filmas, kuras ik katra pelnījusi vismaz vienu reizi jūs apburt uz lielā ekrāna. Ik katra ir atkalredzēšanās vērta.

Pēc filmas noskatīšanās, vadītās diskusijas laikā būsiet aicināti dalīties ar savām pārdomām, izjūtām, emocijām.

Apvienojot kopēju kino baudīšanu ar dažādu kino kritiķu atziņām un unikālo vērtējumu, gūsim rosinājumu domāt paši, izprast un skatīties plašāk par acīmredzamo un neredzamo, kā arī reizēm tikai nojaušamo.

Skatīsimies režisora Mike Nichols filma "Tuvāk" ("Closer") 2004.
[Par vēlmēm un kaislībām. Ja lolotie sapņi nepiepildās, cilvēks cieš. Bet, ja sapņa nav vai cilvēks vienkārši nesaprot savas vēlmes, viņš cieš divkārši. Psiholoģiski motivēti, skaisti un gandrīz ikdienišķi.]

 

Diskusiju vadītājas lomā - Baiba Pūpola, praktiskā psiholoģe, koša, atraktīva personība, kas vien jau ir kā solījums, ka būs interesanti :)

 

Dalības maksa 7eur

Pieteikties: info@cza.lv, t.20239199