Kundalini joga

Kundalini joga

Trešdiena, 3. Janvāris 2018 - 8:30

                                sanita_kundalini.jpg

Katru trešdienas un svētdienas rītu Kundalini joga - sevis apzināšanās, iepazīšanas un izprašanas joga.

 

Kundalini joga ir viena no senākajām jogas formām. Vārda “Kundalini” burtiskais tulkojums ir matu cirta, loka. Tā ir spēcīga enerģija, mūsu katra radošais potenciāls. Kundalini jogas nodarbības tiek veidotas tā, lai atraisītu mūsu katra radošo potenciālu, kas saritinājies mugurkaula pamatnē.

 

Nodarbībās izmantojam jogas pozas, elpošanas vingrinājumus, mantras un meditacijas. Ar tām ķermenī atraisām dzīvessparu, līdzsvarojam prātu un atbrīvojam garu. Tā ir dinamiska, taču saudzīga joga, kas ātri palīdz sasniegt vēlamo rezultātu. Pārmaiņas sajūtamas jau pēc dažām minūtēm, bet ilgtermiņā ķermenis būs pateicīgs par dziļās muskulatūras nostirprināšanu (jo sevišķi sēdoša darba veicējiem).

 

Piedalīties laipni aicināts ikviens, neatkarīgi no pieredzes, vecuma un fiziskās sagatavotības.

 

 

Nodarbību vada Kundalini jogas skolotāja Sanita Malēja:

“Es ticu jogas vingrinā jumu labvēlīgajai iedarbībai ne tikai uz ķermeni, bet arī prātu un garu.

Kundalini joga kļuva par manas dzīve daļu jau no pirmās nodarbības. Sākotnēji, lai dziedinātu ķermeni pēc sportā gūtajām traumām. Jo dienas, jo vairāk līdz nu ir pāraugusi par labāko pašdisciplīnas veidu vārda vissirsnīgākajā nozīmē.

 

Šī prakse paver iespēju satikt patieso sevi un būt sev tik tuvu kā  nekad. Un ziniet - sastapšanās ar sevi ir labākais un interesantākais, kas ar cilvēku var notikt!”

 

Dalības maksa par vienu nodarbību 5eur

 

Pieteikties: info@cza, tel.20239199

Vai