Nodarbība bērniem. Brīnumkociņš

Nodarbība bērniem. Brīnumkociņš

Svētdiena, 22. Aprīlis 2018 - 11:00

               brinumkocini.jpg

Vides gide Sandra Galiņa par nodarbību stāsta:

Šoreiz nodarbībā paši pagatavosim brīnumkociņu un pārliecināsimies, kā tas darbojas! Tie bērni, kas brīnumkociņu jau gatavojuši, stāsta: „Lai kur pēc tam ar brīnumkociņu pieskaros, viss raisās vieglāk un draudzīgāk. Tas īpaši noder, ja negribas mācīties, ja esmu palaidies slinkumā, ja nevaru sakoncentrēt uzmanību.”

Un vēl būs daudz dažādi dabas un rotāšanās materiāli, mūzikas instrumenti nodarbībā rada bērnos motivāciju attīstīt to, kas patīk un ”iet pa savu izvēlēto ceļu”. Mums jau ir savs Dīdžejs un dejotājas, kas dejo gan pie pasūtītas mūzikas, gan ļaujas dejot pie nezināma meldiņa, aizraujot arī līdzi skatītājus. Ir bērni, kuri grib ar grupas atbalstu apgūt jaunus radošus paņēmienus nodarbību vadīšanā kā nākamie pasniedzēji. Atbalstīsim arī Tavas vajadzības!

Nodarbībā piedalās arī mazāki bērni, veidojot, piemēram, dabas takas, pa kurām ejot, piesātināmies ar gaišumu, skaidrību un siltumu. Sadarbojamies viens ar otru un visu grupu, mācoties iekļauties kopīgā ritmā; mācoties vērot situācijas no malas, sniegt iedvesmotus priekšlikumus, atbalstot vienam otru.  

 

Dalības maksa 7 euro. Cenā iekļauti arī cienasts bērniem, darbnīcu materiāli. Visu pagatavoto bērni ņems līdzi!

Pieteikties:  Sandra Galiņa, 28376755