Ojārs Stalts. Pašizziņas prakse „Ceļš pie sevis”

Ojārs Stalts. Pašizziņas prakse „Ceļš pie sevis”

Ceturdiena, 13. Septembris 2018 - 18:00

                                            ojars_stalts_nodarbibas_2018_0.png

Veselība ir bagātība un šo bagātību vari sasniegt tu pats!

 

Esam izveidojuši trīs nodarbību ciklus. Katrs cikls ilgs ~3 mēnešus. Kursu kopējais ilgums 9 mēneši

- Kopā mācīsimies kā atklāt un izmantot savu dziedinošo spēku, enerģiju un zināšanas, lai atbrīvotos no nebūšanām, slimībām, nemiera

- Iegūsim veselu garu, spēcīgu veselību un jaunu skatījumu uz dzīvi

- Apgūsim arī māku atveseļot savus tuvākos

 

Nodarbību ciklos tiek pārrauts informācijas vakums un piedāvāta principu sistēma, kas regulē praktisko un teorētisko pašizziņu.

Sakotnēji būtu jāizprot, ka katrs esam šurp nākuši, lai dzīvotu savu dzīvi – arī slimības un citi negatīvi notikumi ir daļa no tās. Un, ja tā ir sava dzīve, tad tā jādzīvo un arī jādziedinās katram pašam. Ārsti un dziednieki var tikai palīdzēt!

Pirmajā nodarbību ciklā „Sevis atveseļošana ar dabīgām metodēm” aplūkosim organismu kā pašpietiekošu biosistēmu un palīdzēsim, pirmkārt, izprast ūdens nozīmi atveseļošanās metodēs. Aplūkosim ūdens struktūru, tā sastāvu un ietekmi uz vidi un ķermeni, iemācīsimies to pielietot dažādu slimību ārstēšanā un apgūsim ūdens programmēšanu.

Sevis dziedināšanas pamatos ir arī afirmācijas jeb pozitīvi apgalvojumi, tāpēc jāprot tos pareizi sastādīt un lietot, balstoties uz izteiktā vārda iedarbību uz mūsu DNS struktūru.

Viens no svarīgākajiem veidiem, kā varam sevi dziedināt, ir arī dzīvības pamatfunkcijas – elpošanas – dažādu tehniku praktizēšana. Nodarbībās iemācīsimies ar domas un  vizualizācijas palīdzību, to savienojot ar noteiktu elpošanas tehniku, atjaunot ķermeni un atsevišķus orgānus, kā arī vairot visa organisma  enerģētiku. Apbrīnojami kā cilvēks spēj pats sevi dziedināt, vien izmantojot atbilstošas elpošanas tehnikas.

Sevis harmonizēšanā iemācīsimies arī praktiski izmantot piramidālās struktūras un vienu no senākajiem iežiem – šungitu, iepazīsim ēģiptiešu faraonu harmonizātorus – cilindrus u.c., kā arī apgūsim metodi ķermeņa svara neatgriezeniskai korekcijai.

Un, pamatojoties uz visām šīm metodēm, apvienojot tās ar speciāliem fiziskiem vingrinājumiem, izstrādāsim individuālus ikdienas atveseļošanās plānus. Neatkarīgi no vecuma un fiziskā stāvokļa, iemācīsim uzturēt sevi labā formā un būt veseliem. Mūsu metodes un to savienojamība ir palīdzējusi jau daudziem – vajadzīga tikai griba būt veseliem!

Visa nodarbībās iegūtā informācija būs interesanta un praktiski izmantojama!

 

Nodarbības vada Ojārs Stalts

Detalizēta informācija mājas lapā – www.patssev.lv

 

Vienas nodarbības maksa 10eur

Pieteikties: info@cza.lv, tel.20239199

vai