Rudenāju Mistērija

Rudenāju Mistērija

Sestdiena, 29. Septembris 2018 - 19:00 līdz Svētdiena, 30. Septembris 2018 - 10:00
Pēc 4 dienām

                                      lizari_gongu_nakts_rudenaji.jpg

Aicinām kopā doties skaņu ceļojumā, caur skaņām, caur pieņemšanu un dziedināšanos, laikā, kad ir rudens Saulgrieži un ir pilnmēness laiks.  

 

Vakarā savus nodomus stiprināsim uguns rituālā* .  Pirms nakts iegrimsim ēterisko eļļu maģijā, lai tās palīdz mums katram vispiemērotākajā veidā! Tad kamīna siltuma apņemti dosimies kopīgā Gongu naktī!

 

Gongu naktī Gongi tiek skandināti liegi un maigi, tā ir Gongu šūpuļdziesma, lai raisītu mūsos mieru un labsajūtu. Gongu nakts ir arī transformējoša pieredze – ilgstoši klātesot vibrējošām Gongu skaņām, mums ir iespēja attīrīties, atbrīvoties no tā, kas mums vairs nekalpo, iekšēji atjaunoties un radīt jaunas ieceres un nodomus.

Gongu nakts ir nepārtraukta Gongu skaņa un vibrācija visas nakts garumā, 7,5 stundas.Tā būs nebeidzama skaņas un virbrāciju plūsma, kad Jūs pazaudēsiet laika izjūtu. Gongu nakts laikā mēs meditēsim vai gulēsim – gulēsim cieši, kā nekad, mēs sapņosim nomoda sapņus. Cauri maģiskām Gongu skaņām, caur Gongu skaņu harmoniju mēs atdzimsim ar mīlestību pret pasauli un sevi. Pēc garās Gongu peldes mēs atmodīsimies atbrīvoti un atjaunoti.

Šajā naktī skanēs gongi, Tibetas un kristāla dziedošie trauki, šamaņu bungas, sansula, flauta, shruti, kotomo, kokle un citi instrumenti.

No rīta modīsimies, iekustināsim savu ķermeni un balsi, ļausimies lēnam, rāmam rītam un baudīsim gardas, nesteidzīgas brokastis Lizari restorānā.

 

Par Jūsu labsajūtu parūpēsies šarmanti šamaniskā dziedātāja LELALI, gongu mesitare Inga Rancāne un Ringolds Rancāns

Būs sava deva pārsteiguma, miera, klusuma un Mīlestības.

 

Gongu nakti izbaudīsim guļus uz grīdas, tādēļ lūdzu pašiem parūpēties par savām ērtībām - ņemt līdzi paklājiņu vai matraci, guļammaisu, spilvenu, segu, siltas zeķes, apģērbties ērtās drēbēs. Tēja un dzeramais ūdens būs pieejams

 

*Lietus gadījumā uguns rituāls ārā nenotiks, taču savus nodomus stiprināsim kādā citā sirsnīgā veidā!

 Vieta: Konferenču centrs Lizari, gongu nakti pavadīsim kupolmājā, kurai ir plaši logi - skaisti redzēsim saullēktu :). Teritorijā ir arī piramīda. Tajā būs iespējams pabūt mirkli ar sevi, iegrimt meditācijā.

 piramida_0.jpg    49.jpg

n.jpg

Dalības maksa 32eur, Pārim - 55eur, bērniem no 7-16 gadiem - 20eur (par mazākiem bērniem lūdzu jautāt)

Cenā ietilpst gongu nakts, visas aktivitātes, kā arī brokastis Lizari restorānā

Pieteikties: info@cza.lv, t.20239199

vai