Sakārtot savas prioritātes

Sakārtot savas prioritātes

Pirmdiena, 7. Maijs 2018 - 18:00

                                                 prioritates.jpg

 

Savā aizņemtībā, bieži rodas sajūta, ka pietrūkst laika, darāmo darbu, mērķu un vēlmju ir tik daudz, ka nav skaidrs kam tieši veltīt enerģiju un uzmanību.

Aicinām uz praktisku nodarbību, kurā 2,5 stundu laikā kārtīgi un efektīvi sakārtosim katrs savas prioritātes, lai varētu vieglāk paveikt to kas svarīgs tieši šobrīd un, kas sakrīt ar iekšējām vērtībām. Veiksim dažādus rakstiskus un sevi iepazīstošus uzdevumus, dalīsimies ar atziņām grupā, brīvā gaisotnē. Izveidosim līdzi paņemamu savu prioritāšu sarakstu. Ja esam skaidri apzinājušies mērķi un sapratuši kādas ir patiesās vēlmes, tad domās iestājas miers un sirdī rodas iedvesma ķerties klāt tam, kam ir lielākā nozīme patreiz.

Metodes un uzdevumi, kurus veiksim ir vienkārši izpildāmi un efektīvi koučinga instrumenti. Par vērtīgu un interesantu nodarbības gaitu parūpēsies Reinis Kristiāns Širokovs – Šveicē sertificēts koučs un cilvēks, kurš ar visu sirdi izglītojas personības pilnveidošanā un palīdz cilvēkiem grupu vai individuālās tikšanās reizēs - sakārtot domas, izvirzīt mērķus un pārvarēt izaicinājumus.

 

Līdzi var paņemt iecienītāko kladi pierakstiem.

 

Dalības maksa 10 Eur

Pieteikties: info@cza.lv; t.20239199

vai