Sandra Strēle. Ziedēšanas meditācija

Sandra Strēle. Ziedēšanas meditācija

Pirmdiena, 23. Aprīlis 2018 - 18:30

                                           ziedesanas.jpg

Tu esi kā puķe, kas savu dzīvības spēku saņem no Zemes un uztverot Debesu dāsnumu uzplaukst tikai sev vien raksturīgā formā, krāsā un smaržā. Sirds centrā satiekas Zemes un Debess enerģija, tā piepilda un atver Tevi iekšēja miera un dvēseles piepildītā ziedēšanā.
/Sandra/

 

Tā bija kā ieiešana nezināmā skaistuma un miera pasaulē. Tā plauka bez iemesla, un tā bija liesma, kas sadedzināja apziņas robežas, rūpīgi celtās sētas. Tā bija skaistums aiz domu un jūtu robežām, tā nebija veidota uz audekla, no vārdiem vai marmora. Meditācija bija prieks, un līdz ar to bija klāt arī svētība.

Pēkšņi sajuti, ka starp tevi un debesīm nav nekā, un šī atvērtība bija paradīze. Būt tik pilnīgi atvērtam, ievainojamam - pretī pakalniem, jūrai un cilvēkam, tā ir pati meditācijas būtība.
Nepretoties, būt bez iekšējām barjerām - vienalga attiecībā uz ko, būt patiešām brīvam, pilnīgi brīvam - no visām sīkajām vajadzībām, no piespiešanās un prasībām ar visiem to niecīgajiem konfliktiem un liekulību nozīmē soļot pa dzīvi ar atplestām rokām. Un tevi pārņem šī neparastā atvērtības un dižā mīlestības skaistuma sajūta, kas nebija ne tevī, ne ārpus tevis, bet- VISUR!  

Meditācija ir vārdu beigas. Vārds, kas ir doma, neaizsāk klusumu. Rīcība, kas izriet no klusuma, ir pavisam citāda rīcība, kas izriet no vārdiem, meditācija ir prāta atbrīvošana no visiem simboliem, tēliem un atmiņām.

ŠODIENAS meditācija ir jauna atmoda, jauns labestības skaistuma ziedonis.
/Džidu Krišnamurti/

 

Meditāciju vada Sandra Strēle. Māksliniece, Dziedniece, Reiki Meistare

Dalības maksa 5eur

Pieteikties: info@cza.lv; tel.20239199

Vai