Saulgriežu meditācija

Saulgriežu meditācija

Piektdiena, 15. Jūnijs 2018 - 18:30

                                             saulgriezu_gongi_kolazas.jpg

Saulgrieži ir maģisks laiks, kad debesis ir pietuvojušās pavisam tuvu un debesu vārti ir vaļā. Tas ir laiks, kad pārvērtējam to kas padarīts un iezīmējam jaunu virzienu.

Tāpēc aicinām uz meditatīvu nodarbību divās daļās.

Pirmajā daļā kopā ar Zintru veidosim katrs savu vēlmju, nodomu MOZAĪKU pēc īpašas metodes. Tas ir rotaļīgs un tai pat laikā ļoti efektīvs veids, kā nodot Visumam savu sūtījumu vai vienkārši saprast sevi, savas vēlmes, aktualitātes un zemapziņas noslēpumus.

Parasti pēc šādas mozaīkas izveidošanas notiek izmaiņas, jo veidošanas procesā svarīgi priekšnoteikumi lai radītu iespēju vēlmes realizācijai. Mozaīka atspoguļos to, ko patiesībā vēlamies piedzīvot. Analizēsim, kopā tulkosim caur bildēm.

 

Otrajā daļā kopā ar Ingu to iedzīvināsim un piedzīvosim caur GONGU meditāciju. Atlaidīsim katrs savu jautājumu un ļausim tam sākt realizēties un izpausties. Piedzīvosim iekšējo mieru un klusumu. Saulgriežu laiks ir maģisks, tāpēc notiek tik daudz svinību, svētku un rituālu. Arī meditācijas parasti ir spilgtas un dziļas. Atliek tikai ļauties.

 

Nodarbības ilgums aptuveni 3 stundas

Dalības maksa 15 Eur

Pieteikties: info@cza.lv; 20239199

Vai