Spēka meditācija. Sandra Strēle

Spēka meditācija. Sandra Strēle

Piektdiena, 25. Maijs 2018 - 23:30

                                               speka.jpg

Saule turpina kāpt kalnā.
Daba un cilvēks pildās ar spēku. Esam tik dažādi. Katra doma, emocija un paveiktais veido indviduālo spēka lauku, kas attiecībās ar citiem un pasauli saplūst kopējā laukā un veido to plūsmu, ko sauc par dzīvi.

Apzināt savu IEKŠĒJO SPĒKU. Kopt un godāt DIEVA SPĒKU. Pateikties par DABAS SPĒKU. Piepildīties ar SAULES SPĒKU. Sasildīt otru ar savas SIRDS SPĒKU. Attīstīt savu GARA SPĒKU. Audzēt caur sevi savas TAUTAS SPĒKU.

Tiekamies kopīgā  GAISMAS un MĪLESTĪBAS SPĒKA laukā.

 

"Enerģija ir tevī,nevis citur,kā tu esi domājis līdz šim,tev tikai jāuztausta,jāsameklē un jāuzticas tai.Jāuzticas sev un savam spēkam,savai esamībai.Nevis tam,kas ir ārpus tevis un ko tu vari zaudēt un jau esi zaudējis."
/Viesturs Rudzītis/

 

"Dzīve atver durvis tikai tam,kas pie tās durvīm pieklauvē ar savas patiesības zizli"
/Konstantīns Raudive/

 

"Mūsu dzīves vērtību un centienu jēgu nenosaka tik daudz tas, ko mēs faktiski sasniedzam, bet tas, cik uzticīga ir mūsu griba augstākai vērtībai, cik šī griba ir laba,cildena un stipra.
Pasaulē arvien būs stiprās un vājās dvēseles, drošie un bailīgie, varoņi un gļēvuļi, labie un ļaunie cilvēki. Cilvēks var kļūt stiprs un cildens, ja viņa sirdi un prātu apgaismo un aizrauj liela pienākuma ideja, dziļa mīlestība uz dzimteni un tautu, patiesību un taisnību ,uz visu, kas viņam dārgs un svēts."
/Pauls Dāle/

 

 

Meditāciju vada Sandra Strēle. Māksliniece, Dziedniece, Reiki Meistare

Dalības maksa 8eur

Pieteikties: info@cza.lv; tel.20239199

Vai