Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties:  +371 20239199 ; info@cza.lv

Adrese: Lielā iela 32-1, Jelgava

Burvju nūjiņa. Enerģijas elpošanas nodarbība

Laiks
-

Burvju nūjiņa. Enerģijas elpošanas nodarbība Lita Brambate
Enerģijas elpošanas vadītāja (rebirther)

Parunāsim mazliet par mīlestību, augt mēs varan gan caur sāpem, gan mīlestību. Caur otro variantu ir spēcīgāk un efektīgāk. Kā nokļut līdz evolūcijau caur mīlestības enerģiju.

Veiksim īsu meditāciju, kura palīdz nomierināties gadījumā, ja pa galvu mutuļo pārāk daudz domu, ir uztraukums, dusmas, stress. Tā labi noder pirms uzstāšanās publikas priekšā. Dažu minūšu laikā esi atpakaļ "šeit un tagad". Tā palīdz apzināties un sajust sevi kā radītāju un prātu kā instrumentu, ar kura palīdzību var izveidot savu realītāti.

Turpināsim ar Enerģijas elpošanas nodarbību. Mēs katrs varam elpot ne tikai gaisu, bet arī enerģiju. Tas ir spēcīgs un īpašs veids, kā sevi dziedēt. Šīs meditācijas laikā ir iespējams atbrīvot traumas no visdziļākajiem šūnu un zemapziņas līmeņiem. Iziet ārpus prāta stāvokļa un sadzirdēt savu augstāko ES, intuīciju, dvēseli. Atgriezties savā centrā un izbaudīt Visuma enerģijas spēku un vibrācijas. Šis elpošanas veids ķermenī ienes dziļu mieru un relaksāciju, līdz ar to viss liekais tiek izstumts virspusē, lai to atbrīvotu. Tādēļ sajūtas procesa laikā ir spēcīgas un mēdz būt dažādas. Piedzīvotais parasti ir ļoti košs un jaudīgs.

Pati pielietojot šo elpošanas meditācijas veidu ikdienā esmu dziedējusi ļoti dziļas traumas, sakārtojusi sevi un transformējusi savu dzīvi. Šis ir bijis tas pavediens, pie kura turoties, man ir izdevies atbrīvot visu lieko un nokļūt pašai pie sevis. Atklāt savu īsto būtību un piedzīvot beznosacījumu mīlestību. Gaidīšu visus, kas vēlas izmēģināt ko jaunu, iedarbīgu un interesantu, kā arī tos, kas jau šo elpošanas metodi mēģinājuši gan pie manis, gan citur.
Šo metodi 1962. gadā atklāja un sāka attīstīt Leonards Orrs. Pati esmu to apguvusi gan Vācijā, gan Nīderlandē. Sertifikātu ieguvu ASV pie metodes autora.

Nodarbības ilgums 3h
Dalības maksa 15eur
Pieteikties: info@cza.lv; tel.20239199
vai