Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties:  +371 20239199 ; info@cza.lv

Adrese: Lielā iela 32-1, Jelgava

Maģiskā Saulgriežu nakts

Laiks
-

Saugriežu gongu naktsMīļais draugs, ļauj elpai rāmai, vieglai kļūt. Ļauj sajust, vai tas kurp Tevi aicināsim tieši Tev tiek radīts. Tieši sajust, kā siltumam, kā atbildei, kā skaļam jā, vai klusam mājienam.

Mēs, kas kopā rada maģiskus mirkļus un dvēseles ceļojumus. Kas zina, ka skaņu ceļojumos ir iespēja savu paša iekšējo klusumu, esību sajust.

Ziemas SAULgriežu enerģētiskiem vārtiem atvērtiem esot, mēs, aicinām Tevi doties Maģiskā ceļojumā-

  • caur pirts attīrošiem tvaikiem izejot, sevi pašu ar augu-sāls skrubīšiem un eļļām lutinot (~15.30-17.30)
  • radīt katrs pats savu skanošu amuletu, kuru turpmākā ceļā kā savas dvēseles palīgu pielietot un jā, iespējams arī caur to  lieliem sapņiem  Visumā izskanēt (~18.00-19.30)
  • saulgriežu ugunskura liesmām sprakšķot, šamaņu bungām skanot, apzināt, ko transformējošā ugunī ierunāt, ko izgaismot; savu skaņas - spēka amuletu ieskandināt un dzīvei atmodināt (~20-21)
  • pirms nakts – klusumā un mierā pašam ar sevi būt.  Noformulēt savus nodomus un sirds sapņus, atlaižot tos bezgalīgā Visumā peldēt.
  • nakts daļu sāksim ar sadziedāšanos un skaņu meditāciju, bet visas nakts garumā skanēs gongu klusā un kosmiskā šupuļdziesma. Ļausim ievibrēt katru savu šūniņu mīlestības, klusuma, miera un veseluma frekvencē (~22-07)
  • no rīta savu augumu ar jogas vingrinājumiem modināsim un jaunai dienai savu esību pieteiksim,
  • pēc brokastīm ap 10.30, vēlreiz piedzīvoto ieelpojot, drošā solī dosimies katrs savā dzīves ceļā tālāk. Kādi? To šobrīd nezinām. 

Naktīs, kad dodamies savā miega pasaulē skaņām skanot, augumam un prātam atslābinoties, mēs piedzīvojam ko īpašu… Kāds to sauc par maģiju, kāds par brīnumu, kāds par skaistumu, kāds par dziedināšanu, kāds par iekšējo klusumu, kāds par izšķīšanu esamībā, un jā, kāds var pateikt arī, ka ir labi izgulējies, atpūties, restartējies. Katram savs, bet ir kas vienojošs. Būtisks. Neizmirstams. Ko vārdos izteikt nevar, to var katrs savā iekšējā Visumā piedzīvot.

Telpa, vide: Viesu nams “DUBULTMUIŽA”, www. dubultmuiza.lv   

Ceļojuma gidi: Inga un Ringolds Rancāni, Liene Klementjeva, Jūlija Egle

Laiks: 21.decembrī, ierašanās no plkst.15.00 – 22.decembrī 10.30 dodamies savā ceļā

 

Tavs ieguldījums pasākumā: 45 eur

!!! Tikai 20 vietas! Vieta nodrošināta tam, kas būs veicis avansa iemaksu.

 

Iepriekšēja pieteikšanās un avansa maksājums, sazinoties: info@cza.lv, 20239199 (Inga), 28347056 (Liene)

vai