Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties:  +371 20239199 ; info@cza.lv

Adrese: Lielā iela 32-1, Jelgava

Pāvels Levuškāns. 8 nedēļu Apzinātības kurss

Laiks
-

Pāvels Levuškāns. 8 nedēļu Apzinātības kurssAcinām uz 8 nedēļu apzinātības prakses kursu kopā ar krievu luterāņu draudzes mācītāju, teologu brāli Pāvelu Levuškānu. Pāvels ir sertificēts apzinātības prakses treneris un mūsdienu mistiķis.

Pēc tautības Pāvels ir latvietis, taču dzimis un uzaudzis Sibīrijā izsūtīto latviešu ģimenē. Tagad atgriezies savu seņču zemē ar misiju – palīdzēt saviem tautiešiem atrast un iepazīt savu Dievišķo daļu, ieraudzīt dzīves brīnumu katrā tās mirklī!
<><><><><>
Mūsu dzīvi vada iestrādāti dzīves modeļi un automātiski reakcijas algoritmi, nevis mēs paši. Mēs darbojamies mērķu sasniegšanas režīmā, tiecamies visu paspēt, sasniegt, attīstīties... un viss notiek it kā autopilotā. Tāpēc esam tik paredzami un ir tik grūti savā dzīvē kaut ko mainīt! Apzinātība ļauj mums pārslēgties uz esību, būšanu kontaktā pašam ar sevi, klātbūtnē ar citiem un mierā ar sevi un pasauli.

8 nedēļu garumā katrā nodarbībā izejot caur dažādām tēmām un praktiskām metodēm mācīsimies iepazīt sevi no jauna un dzīvot apzināti. Kurss ir veidots tā, lai Jūs varētu apgūt un paši praktizēt arī ārpus šīm tikšanās reizēm gan kursa laikā, gan arī pēc tam.

!!! Kurss notiks krievu valodā.

В течение каждой недели я предлагаю живые лекции, упражнения на каждый день, игровые неформальные практики для интеграции осознанности в повседневную жизнь и индивидуальные консультации.

– Введение в практику осознанного присутствия. Основы формальной практики. Что такое внутренний автопилот и как его отключать. Разрушение шаблонов поведения. Учимся наслаждаться моментом.

- Дисциплина внимательного присутствия. Осознание дыхания жизни.

- Дисциплина глубокого переживания дара жизни. Осознание ощущений тела, возвращение к себе

– Ментальная очистка. Осознание визуальных образов, звуков и ощущений. Практика отпускания.

– Антистресс-присутствие. Осозанное присутствие в теле. Осознанная ходьба

- Дисциплина благодарности и принятия Жизни.

- Развитие эмоционального интеллекта, Профилактика эмоционального выгорания через сострадание. Осознанное благопожелание.

– Три ока познания по Кену Уилберу. Практические упражнения по развитию духовного интеллекта. Интеграция практики осознанности в повседневную жизнь

Брат Павел Левушкан священник, теолог, сертифицированный тренер осознанности и современный мистик тишины. Несколько лет назад он пережил духовный опыт Встречи, который навсегда изменил его отношения с Богом и окружающим миром. Брат Павел умеет выражать древние учения языком человека нашего времени, учить жить в Присутствии и видеть Чудо в каждом мгновении жизни.

Tiksimies 8 sestdienas pēc kārtas visu janvāri un februāri, plkst.11:30
Vienas nodarbības ilgums ~2h
Dalības maksa 80eur. (var maksāt pa daļām). Maksājot par visu kursu uzreiz – 72eur
Pieteikties: info@cza.lv, t.20231911

vai

Pieteikuma forma