Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties:  +371 20239199 ; info@cza.lv

Adrese: Lielā iela 32-1, Jelgava

Personīgo mērķu uzstādīšana. Praktisks seminārs.

Laiks
-

Personīgo mērķu uzstādīšana. “Praktisks seminārs”Kā radīt mērķus, lai tie tiek sasniegti pilnvērtīgi un līdz galam?

Būs jauns gads, jauna enerģija un iespēja radīt jaunus rezultātus. Daudzi no mums izvirza mērķus taču lielāko daļu no tiem tā arī nesasniedz. Mēs aicinām Tevi uz praktisku semināru, kurā varēsi iemācīties vērtīgus un pārbaudītus paņēmienus, kuri palīdzēs labāk un izprast un sasniegt personīgos mērķus.

Programmā:

  • Kas jāzina formulējot mērķus?
  • Kā uzstādīt savas prioritātes?
  • Kā nenobīties no savām ambīcijām?
  • Kā sevi motivēt un disciplinēt ar prieku, tā lai katrs mērķis tiek sasniegts?
  • Kuras dzīves jomas es šobrīd vēlos pilnveidot visvairāk?

Pēc semināra, Tev būs skaidras savas prioritātes tuvākajam pusgadam-gadam, definēti jauni mērķi un plāns to sasniegšanai. Tu pratīsi labāk definēt un izprast savus mērķus, un zināsi, kā pavairot dzīvesprieku tieši ar savu mērķu palīdzību.

Seminārā darbosimies praktiski. Būs arī teorētiskā daļa, taču lielāko uzmanību veltīsim katra dalībnieka sarunai pašam ar sevi un saviem mērķiem. Vadīsimies pēc visiem saprotamām un interesantām praktiskās psiholoģijas metodēm, kas pielāgotas mērķu izvirzīšanai. Uzdevumi būs rakstiski, vizuāli un apspriežami grupā vai pāros. Seminārā tiks nodrošināta jauka un draudzīga atmosfēra, būs iespēja iepazīt arī jaunus cilvēkus.

Pasākumu vadīs cilvēks, kurš savā pieredzē ir palīdzējis vairāk kā 300 individuālajiem klientiem sasniegt personīgos mērķus – Šveicē sertificēts personības pilnveidošanas treneris Reinis Kristiāns Širokovs. Pasniedzis vairāk kā 160 dažādus grupu seminārus, strādā ar praktiskās psiholoģijas metodēm grupās un individuāli vairāk kā 5 gadus. Mācījies Koučingu, NLP (neirolingvistisko porgrammēšanu, cilvēkresursu vadību un personāla psiholoģiju.)

Līdzi var paņemt iecienītāko pierakstu kladi pārdomām un atziņām.

Vietu skaits ierobežots.

Nodarbības garums 2,5 h

Cena 16 eur

Pieteikties: info@cza.lv; tel.20239199

vai