Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties:  +371 20239199 ; info@cza.lv

Adrese: Lielā iela 32-1, Jelgava

Sapņu ķērāju darbnīca

Laiks
-

Sapņu ķērāji ZiemassvētkiemAicinu radoši, darbīgi un jauki pavadīt piektdienas vakaru! Radīsim katrs sev sapņu ķērāju!Jaukā atmosfērā, baudot tēju, cepumus, darbošanos un kompāniju!
Sapņu ķērāju var veidot arī kā Ziemassvētku dāvanu vai rotājumu!
 

Būs arī iespēja iepazīt sapņu ķērāju veidošanas variantus, lai būtu iedvesma tālākiem radošiem procesiem!

Sapņu ķērāju veidošana ir sena Indiāņu tradīcija. Tos veidoja katrs pats priekš sevis un bērniem, lai pasargātu miegu. Viņi ticēja, ka naktī gaisā virmo gan labi sapņi gan murgi. Sapņu ķērāju piekarināja virs guļvietas. To gatavojot ielika domu, ka labie sapņi iziet caur tīklojumu un pa lentām un putnu spalvām nolaižas lejā, bet sliktie sapņi netiek tam cauri, tiek ”noķerti” un izgaist līdz ar rīta gaismu.

Liela nozīme ir arī pinumam un stīpai. Stīpai apļa forma, kas simbolizē spēku un vienotību. Pinot sapņu ķērāju svarīgi ielikt savu domu un savas vēlmes un pievienot kaut ko no savas ikdienas – kādu atrastu putna spalviņu, pērlīti no krellēm, auduma strēmeles vai lentas.

Tas ir radošs process, kas ir kā sava veida meditācija. Tajā var iepīt domas, vēlmes, sapņus!


Nodarbībā būs pieejami visi materiāli, taču ja padomā ir kas ļoti konkrēts, tad vēlams paņemt līdzi lentītes, spalviņas un pērlītes lai gala rezultātā iegūtu sav vēlamo rezultātu.

Dalības maksa 15 Eur, bērniem 8 Eur
Cenā iekļauti materiāli, tēja/kafija, našķīši

Nodarbību vada Inga Rancāne
Pieteikties: Info@cza.lv; t.20239199

vai

Pieteikuma forma