Trīs dienu gonga spēle un improvizācija

Laiks
-

Gongu saviļņotajiemAicinām piedzīvot 3 skanīgas dienas!

Gonga spēle ir spontāns un intuitīvs radošums , kas ļauj brīvi izpaust sevi un ienes dzīvē daudz prieka un viegluma. Mēs, gongu meistares Inga Rancāne un Ida Iveta Platace, vēlamies ar Tevi dalīties skaņu un vibrāciju pasaulē, savās zināšanās un pieredzē par Gongu spēli.

Tā būs iespēja 3 dienas mājīgā un radošā atmosfērā, nelielā domubiedru grupā veltīt laiku sev, ļaut izpausties savam radošumam un gūt no tā prieku, dalīties ar citiem, ļoti tuvu iepazīties ar varenajiem Gongiem, apgūt Gongu spēles pamatus, praktiski apgūt Gongu un citu arhaisku instrumentu spēli, ļauties brīvai improvizācijai.

Vienā nedēļas nogalē Tev būs iespēja pavadīt 16 stundas Gongu skaņās: divas Gongu skaņu peldes, Gongu skaņu improvizācijas, teorētiskas zināšanas par Gongu spēles pamata tehnikām un praktisku Gongu spēles apmācību, iespēju kopā ar Gongiem skandināt Himalajiešu skanošās bļodas, flautas, dažādas perkusijas, citus instrumentus. Ja Tev pašam ir kāds mūzikas instruments, ņem to līdzi!
Pēc šīs nedēļas nogales Tu būsi apmācīts spēlēt Gongus citiem klausītājiem un svētdienas vakarā to kopīgi realizēsim!

Dienu plāns:
8.marts
18:00 – 19:00 Gongu skaņu pelde
19:00 – 21:00 Gongu spēles teorētiskie pamati, improvizācijas
9.marts
10:00 – 18:00 Praktisko apmācību diena
Pa vidu stunda pusdienu pauze.
10.marts
10:00 – 16:00 Praktizējam, gatavojamies vakara meditācijai
Pa vidu stunda pusdienu pauze.
17:00 Publiskā skaņu meditācija dalībnieku izpildījumā

Dalības maksa: 99eur
Cenā neietilpst pusdienas, tās var paņemt līdzi vai arī būs iespēja katram pēc savām vēlmēm pasūtīt ar piegādi.

Tēja un dzeramais ūdens būs pieejams uz vietas. Līdzi paņemam kaut ko garšīgu tējas pauzītēm.
Līdzi jāņem paklājiņš, plediņš, spilventiņš, siltas zeķītes, viss ērtai sēdēšanai un gulēšanai uz grīdas, papīrs un rakstāmais pierakstiem.
Ja brauc no tālākas vietas - ir nakšņošanas iespējas.

Pieteikties: Zvanot centra "Cukurfabrika"administratorei t. 27795685 vai http://benefit.cukurfabrika.lv/pieraksts-nodarbibam/1800-3-dienu-gonga-speles-prakse-un-improvizacija-inga-rancane-un-ida-iveta-platace/
N.B. Vietu skaits – 12! Vieta tiks rezervēta iemaksājot 20eur. Iemaksu var veikt deju centrā "Cukurfabrika" pie administratores.

 

Jautājumu gadījumā: t.20239199 (Inga) vai 29229004 (Ida)