Reiki

 

new-1_1.jpgReiki – tā ir metode, kur dziedinošā enerģija tiek pārvadīta ar roku palīdzību.

Tas ir turpinājums mācībai, ko izveidojis izcilais japāņu reiki meistars Dr.Usui 19.gs beigās.

Reiki ir japāņu vārds un nozīmē „Dieva gaismas enerģija”. Šā vārda nozīmi vislabāk var saprast to sadalot divās daļās.

Rei tulkojumā nozīmē visas radības kopums – katra šūna, zāles stiebriņš, dzīvnieks, cilvēks „Tas viss, kas ir” – gan domas, gan formas veidolā.

Ki – dzīvības enerģija, kas iedveš dzīvību visai radībai. Šo enerģiju var uzskatīt par okeānu, kas sevī ietver Visuma fiziskās izpausmes. Tā nodrošina dzīvības spēku, kas nepieciešams veselības, līdzsvara un labklājības saglabāšanai visos līmeņos – fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī.

Reiki māca, ka sāpes, slimības un ciešanas tiek izraisītas ja noteiktā līmenī traucēta saskaņa ar visu radību. Tāpēc dziedināšanas seanss notiek ņemot vērā problēmas visus aspektus visos līmeņos.

Fiziskajā – reiki dziedināšanu veic, uzliekot rokas uz noteiktiem ķermeņa apvidiem, strādājot ar klienta enerģijas lauku. Problēmas vietā ir „enerģētiskais sastrēgums”, kas seansa laikā tiek atbrīvots. Tiek atjaunota brīva enerģijas plūsma, kā rezultātā iespējama atveseļošanās.

Dziedinot „dvēseles sāpes” notiek saruna, kurā iekļautas dažādas reiki tehnikas, kas palīdz apzināties problēmas rašanās cēloni un risinājuma iespējas.

 

Inga Rancāne, reiki meistare – skolotāja, tel. 20239199, e-pasts: inga@cza.lv

Helēna Galvanovska, reiki 3.pakāpe, sertificēta masiere, tel. 29392694