Skaņu terapija

Skaņas masāža.jpg

                       Inga Rancāne, gongu, reiki meistare, skaņu terapeite

                        Ida Iveta Platace gongu meistare, skaņu terapeite

 

Lūk, kāda Jums iespēja! Izvēlēties pie kuras no mums baudīt šo skaisti skanoši dziedinošo procesu! :)

 

Tibetas dziedošo trauku paver ceļu enerģijas plūsmai caur mūsu  ķermeņiem un ļauj kļūt   veselākiem  un laimīgākiem

Dziednieciskā masāža ar skanošajiem Himalajiešu  traukiem – tā ir skaņas terapija un vibrācijas masāža ķermenim. Skaņa un vibrācija iedarbojas uz organismu dažādos līmeņos: fiziskajā tās iedarbojas ar skaņu vibrācijām atslābinoši uz pašu ķermeni - atslābina muskuļus, samazina spazmas, atbrīvo no saspringuma. Enerģētiskajā līmenī skaņas modina mūsu iekšējās enerģijas, aktivizē un līdzsvaro enerģijas plūsmu organismā; pamodina ķermeņa dziļāko spēku sevi dziedināt. Emocionālajā jomā dabīgā skaņa veicina pozitīvu emociju rašanos, pastiprina tieksmi pēc harmonijas,  relaksē, samazina stresa līmeni.

Masāžas laikā skanošās bļodas tiek uzliktas uz ķermeņa un ieskandinātas. Masāšas procedūras ilgums ir apmēram stundu, kad cilvēkam viscaur uz cilvēka ķermeņa aktīvajiem punktiem, sekojot meridiāniem, tiek novietotas un ieskandinātas skanošās bļodas. Vienas masāžas laikā parasti izmanto trīs līdz septiņas dažādas bļodas.

Pētījumi par skanošo bļodu ietekmi uz cilvēku rāda, ka tās būtiski ietekmē mūsu imūnsistēmu, mūsu spēju pašdziedināties. Skaņas masāža, bļodu smalkās vibrācijas, samazina spriedzi, atjauno harmoniju, modina ķermeņa atjaunošanās spējas, prātu noved dziļā relaksācijas stāvoklī. Masāža ar skanošiem traukiem ir lielisks veids, kā sazināties ar savu iekējo būtību, stiprināt savu paša vibrāciju, atgūt  un saglabāt savu iekšējo harmoniju. Skaņas masāža, izmantojot skanošās bļodas, ir lielisks papildinājums alternatīvās  ārstēšanas veidiem.

Viss, kas uz šīs Zemes, pats par sevi ir pilnīgs un vieds, jo tajā mīt priekšmeta vai parādības gars. Mēs esam daļa no apgarotās pasaules, cits ar citu ciešā sasaistē. Paņem rokās skanošo trauku  – tā gars tevi māca. Mēs visi garīgi mācāmies, cits citu dziedinām, sadarbojamies, mēs esam viens.

 

Ieskandini sevi dzīvei! :)