Tibetas vibroakustiskā masāža ar dziedošajiem traukiem

Skaņas masāža.jpg

                     

Tas ir patiess baudījums tibetas dziedošo trauku skaņās un vibrācijās!

Kāda sena Indiāņu leģenda stāsta, ka cilvēks ir radies no skaņas un tāpēc viņš ir skaņa. Zināma taisnība tajā ir, tāpēc, ka savu dzīvi mēs nevaram iedomāties bez skaņām. Mums patīk mūzika, patīk dziedāt un dejot mūzikas skaņu ritmos. Mēs jūtamies labi, kad esam saSKAŅĀ ar apkārtējiem un ar sevi.

 

Tibetas masāža ar dziedošajiem traukiem ir masāžas tehnika, kas tiek veikta ar Tibetas dziedošo trauku palīdzību.

Veicot masāžu, Tibetas dziedošie trauki tieši vai pastarpināti saskaras ar ķermeni. Piemēram, pacientam guļot uz vēdera, viens vai vairāki trauki tiek novietoti uz viņa muguras. Izdarot sitienu ar speciālu nūjiņu pa trauka malām, rodas vibrācija un skaņa. Skaņas vibrācija iet caur cilvēka audiem un orgāniem. Trauka mehāniskās svārstības ļauj panākt efektu, līdzvērtīgu nepārtrauktai vibrācijai klasiskajā masāžā. Tādējādi,  atkarībā no svārstību vietas, laika, frekvences un ilguma, tiek panākts sedatīvs vai, tieši pretēji, tonizējošs efekts, ietekmējot ne tikai centrālās nervu sistēmas, bet arī asinsrites un limfātiskās sistēmas un visu cilvēka ķermeņa tonusu. Turklāt Tibetas dziedošie trauki var tikt izmantoti arī kā  diagnosticējošais kritērijs, nosakot pacienta organisma stāvokli.    

 

Skaņas masāžas laikā notiek dziļa muskuļu relaksācija, labvēlīga iedarbība uz locītavām un saitēm. Skaņas vibrācijas mazina muguras sāpes, galvassāpes, labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu kā arī uz citām sistēmām – gremošanas, limfātisko, sirds un asinsvadu. Tās nomierina prātu un emocijas, sakārto domas un atslābina. Pēc masāžas parasti cilvēki jūtās atpūtušies, atjaunojušies un nomierinājušies.

Šīs masāžas laikā cilvēks paliek drebēs, viņu pārsedz ar pledu, tāpēc līdzi neko nav jāņem.

 

Skaņas masāžu veic sertificēta skaņas masāžas meistare, Inga Rancāne, reiki skolotāja, gongu meistare

Informācija un pieraksts: tel.20239199, e-pasts: inga@cza.lv