Masāžas tehnikas "Guaša" pamata apmācības

Masāžas tehnikas "Guaša" pamata apmācībasAicinam apmeklēt masāžas tehnikas "Guaša" pamata nodarbību!
Masāža Guaša Āzijas valstīs ir ļoti populāra veselības profilaksē un ārstēšanā un ar pārliecinošiem soļiem sevi parāda arī Rietumu pasaulē. Ar daudzu gadsimtu pielietojumu, sākotnēji ķīniešu zemnieku vidē, tā pierādija savu efektivitāti. Burtiski tulkojot Guaša nozīme - nokasīt visu nevajadzīgo. "Gua'' - kustība vienā virzienā, ''ša'' - nevajadzīgs, slikts. Ar speciālās plāksnītes palīdzību tiek apstrādātas atsevišķas ķermeņa zonas, kuras sevī ietver dažādus punktus un reflektorās zonas. Tas rada spēcīgu impulsu, notiek organisma attīrīšana, atjaunojas mikrocirkulācija u.c.
Šīs mašāžas tehnika apvieno sevī vienkāršību un efektivitāti, kas padara to pieejamu daudziem, kuriem rūp sava labsajūta un veselība.
Apmācībā izskatīsim Guaša tehnikas pamatprincipus kā veikt masāžu sev un saviem tuviniekiem. Mācīsimies pāros viens uz otra, labākai izpratnei, sajūtai un atmiņai.

 

Nodarbību vada Marta Kimonte, austrumu dziedniecības speciāliste, pašizziņas un dziedināšanas pasniedzēja. Ikdienas praksē Marta nodarbojas ar diagnosticēšanu, ārstnieciskā uztura ieteikumiem, veselības profilaksi, ķermeņa terapijām u.c.

Nodarbības ilgums 4h

Līdzi paklājiņš, plediņš un paladziņš (strādāsim ar muguru. Lai dāmas var ietīties un justies ērti) . Mugurā ērtas drēbes.

Vietu skaits ierobežots! Pieteikšanās obligāta! Vieta tiek rezervēta iemaksājot daļu (summa pēc ieskatiem) dalības naudas.

Dalībai 40eur

Pieteikties: info@cza.lv; t.20239199

vai

Pieteikuma forma