Mīlestības meditācija. Sv. Trīsvienības Baznīcas Tornī.

Laiks

Mīlestības meditācija

Kas ir Mīlestība? Tik netverama, vārdos nepasakāma. Kā zieds, kas uzzied, savā skaistumā daloties un pretī neprasot neko… Ar to piepildām katrs sevi, kā trauku, pilnu līdz malām, tā lai līst pāri savā dāsnumā daloties. Mīlestība runā tik daudz valodās! Mēs varam tajā dalīties tik dažādos veidos! Pieskārienā, skatienā, vārdā. Varam to ietērpt dzejā, gleznā, dejā un mūzikā!

Mīlestība dzīvo tagadnes mirklī, sajūtās. Aicinām piedzīvot meditāciju ko veltīsim Mīlestībai! Katrs savās sajūtās, ļaujoties skaņām un mūzikai! Skanēs Madaras dziesmas, kas veltītas Mīlestībai, čells, Ingas kokle, gongi, dziedošie trauki, un vēl citi instrumenti! Izskanēs arī dziesmas "Mīlestība dzīvo" pirmatskaņojums! Ļausim, lai skaņas un dziesmas palīdz mums pietuvoties sev, savām sajūtām! Radīsim sev īpašu vakaru skaistā vietā - virs Jelgavas jumtiem un ielām, tuvāk zvaigznēm un Mīlestībai!

 

Tava sirds manā sirdī.

Tavas acis manās acīs.

Un neviens cits, izņemot mūs.

 

Mana elpa tavā elpā. 

Mana dzīve  tavā dzīvē.

Un tikai divi no mums. Tagad...

                         /Madara/

Paņem paklājiņu, plediņu un spilventiņu, lai varētu ērti iekārtoties uz grīdas, aizvērt acis un ļauties skaņu plūdumam. Tiem, kas vēlēsies , būs iespēja arī sēdus izbaudīt vakaru!

 

Dalībai 18eur, nākot divatā abiem 30eur

meditācijas ilgums 1h

Lūgums laicīgi pieteikties, jo vietu skaits Sv.Trīsvienības baznīcas torņa spicītē ļoti ierobežots!

Pieteikties: info@cza.lv; t.20239199

vai

Pieteikuma forma