Sirdsskaņa / Dvēseles ceļojums skaņās. Labo Sajūtu Laboratorija, Rīga, Brīvības gatve 214b, 504,

Laiks

Sirdsskaņa / Dvēseles ceļojums skaņās

Mīlestība ir pamats visam, tā ir visā un visos. Mīlestība ir enerģija, neaprakstāma sajūta, ko izjūtam pret sevi, to ko darām un cilvēkiem, kuri liek mūsu sirdīm iemirdzēties. Katrs to meklē bet ne katrs to atrod.

Gadu simtiem apvīta ar mītiem, daiļdarbiem, izdziedāta mūzikā, uzrakstīta dzejā un izdejota dejā. Un katram mums tā ir sava - tik personīga un trausla. Tik stipra un tik ievainojama. Katrs to meklē bet ne katrs to atrod.

Mums mīlestību gribas salīdzināt ar jūru vai okeānu. Tik lielu, tik veldzējošu, tik dziļu un vilinošu. Un kāpēc gan to ir tik grūti atrast, sajust, ja tā ir tik liela? Tāpēc, ka mums jāsāk meklēt no tās vietas, kur viss sākās. No mazā avotiņa, kas pārtop par upi, kura savā tecējumā dodas lai saplūstu ar jūru!

Mīlestības bezgalīgais okeāns, ir mūsos katrā - mūsu sirds centrā. Tā ir tava sirdsskaņa, kas klusi pateicībā, priekā un dziļā mīlestībā pieņem savu esību. Savu dziļāko būtību. Ir mierā ar sevi, mīl sevi. Atrodi to sevī un tas plūdīs savā tecējumā satiekot Mīlestības okeānu!

Skaņa ir kā portāls uz iekšējo pasauli. Nāc, mēs vedīsim. Caur balss un gonga vibrācijām, caur dvēseļu satikšanos. Nāc, ja vēlies šo satikšanos ar sevi. Nāc, ļaujies dvēseles ceļojumam skaņās, ļaujot ķermenim atbrīvoties un sirdij atvērties!

No sirds uz sirdi, LEILALI - dziedātāja, sirdsbalss modināšanas meistare un Inga Rancāne – mūziķe, gongu meistare, skaņas terapeite

Pieteikšanās skaņu ceļojumam:
https://clients.bookigen.com/QM9G5r/event/512XaL?lang=lv&fbclid=IwAR1QhBDyjx2wsG4vtvX0iRKVjIyMr3FeJTKRpaUflRh9a4iQZgFVjsKj23A