Vēlmju mozaīka + skaņu meditācija. Rīgā, Ģertrūdes ielā 33/35

Laiks

Vēlmju mozaīka + skaņu meditācija. Rīgā, Ģertrūdes ielā 33/35

Jauna gada iestāšanās ir maģisks laiks, kad pateicamies par to, kas piedzīvots un iezīmējam jaunu virzienu dzīvē caur saviem nodomiem. Tāpēc 19.janvārī plk.11.00 aicinām uz radošu, meditatīvu nodarbību divās daļās.

Pirmajā daļā kopā ar Zintru veidosim katrs savu Vēlmju MOZAĪKU pēc īpašas metodes – īsa meditācija, darbošanās dziļā rāmumā, svētīgs mirklis sev! Ļausimies visam, kas nāks, tad liksim bildes kopā- savas vēlmes, ieceres, sapņus, apņemšanos... un nobeigumā parunāsim par to, kas katram būs sanācis! Tas ir kā pārsteigums - rotaļīgs un tai pat laikā ļoti efektīvs veids, kā nodot Visumam savu sūtījumu vai vienkārši saprast sevi, savu potenciālu, gaidāmās aktualitātes un zemapziņas noslēpumus.

 

Parasti pēc šādas mozaīkas izveidošanas notiek izmaiņas, jo veidošanas procesā pieslēdzam zemapziņu un vizualizāciju, kas ir svarīgs priekšnoteikums, lai radītu iespēju vēlmes realizācijai.

Otrajā daļā kopā ar Ingu to visu iedzīvināsim un piedzīvosim SKAŅU meditācijā: skanēs Tibetas un kristāla dziedošie trauki, kokle, zvaniņi, bungas u.c. muzikālie instrumenti, kas mūs pabaros ar spēcīgām, labvēlīgām vibrācijām.

Dzīve ir nemitīgas pārmaiņas! Ļausim tām izpausties vislabākajā scenārijā! Šo skaņu meditāciju veltīsim tam, lai ļautu sākt realizēties un izpausties visam tam, ko būsim ielikuši savā vēlmju mozaīkā! Un piedzīvosim iekšējo mieru un klusumu caur skaņas maigo un spēcīgo iedarbību!

 

Ar Jums kopā būs Zintra Eidinta - personības izaugsmes trenere, Inga Rancāne – skaņas terapeite, supervizore

Nodarbības ilgums aptuveni 3 stundas. Tēja un cepumiņi uz vietas! Lūgums paņemt līdzi sēžamspilvenu, sedziņu un zeķītes (ērtai skaņu baudīšanai).

Norises vieta: Rīgā, Ģertrūdes ielā 33/35 – 503 istaba

Dalības maksa 20 eur

Pieteikties: arijace@gmail.com, t. 29835369; t.20239199

vai

Pieteikuma forma