Dziedinoša skaņas meditācija sāls istabiņā, Jelgavā, Raiņa ielā 40

Meditācija sāls istabāNOTIEK  SĀLS ISTABIŅĀ, Jelgavā, Raiņa ielā 40!

Trešdien, 2.oktobrī plkst.19:00

 

Dziedinoša skaņas meditācija sāls istabiņā! Sāls un skaņas terapija apvienojumā!

Atpūsties. Atlaisties guļus, dziļi ieeplot un izelpot, un ļauties. Skaņām, elpai, sāls garšai mutē, emocijām… Tad viss notiks.

Sāls istabas telpas sienas, griesti un grīda ir pilnībā noklāti ar sāli. Sīkās sāls daļiņas, ko izdala sienā iebūvētais ģenerators, efektīvi attīra elpošanas ceļus līdz pat vissīkākajiem bronhiem! Tiek uzskatīts, ka sāls izdala negatīvos jonus, kas savukārt rosina serotonīna jeb tā saucamā laimes hormona izdalīšanos organismā. Serotonīns ir zināms kā viela, kas pozitīvi ietekmē cilvēka labsajūtu un garastāvokli, miegu un regulē apetīti. Un ne tikai - par to vairāk lasi: www.salsistabina.mozello.lv
 

Tas viss apvienojumā ar skaņas dziedinošo iedarbību! Skaņa ļoti viegli un maigi spēj apiet visus mūsu prāta radītos šķeršļus un palīdz saklausīt savu dvēseles balsi, sirdsbalsi. To daudzi izjūt kā pēkšņas atklāsmes, kuras dod izpratni par situāciju, kurā atrodas, tas palīdz lēmumu pieņemšanā, kad ir prāta apsvērumi neļauj ieraudzīt sev piemērotāko ceļu. Kā arī sniedz terapeitisko efektu un palīdz pie veselības problēmām. Parasti seansa laikā jūtams ļoti dziļš miers un labsajūta.

Pēc meditācijas nesteidzīgi baudīsim tēju vai gardo skābekļa kokteili!

Meditāciju vada Inga Rancāne, skaņu terapeite, gongu meistare

Maksa par nodarbību - 10 Eur. Vietu skaits ir ierobežots, vietiņa tiek rezervēta, iepriekš piesakoties un veicot priekšapmaksu. (Sīkāka informācija piesakoties)

Pieteikties: Inga: t.20239199; info@cza.lv

Laura: t. 26310831; salsistabina@inbox.lv

vai

Pieteikuma forma