Dziesmu aplis. L E I L A L I

Laiks

Dziesmu aplis ar LeilaliDziesmu aplis dziedātājas LEILALI vadībā un atbalstā!

Šis ir citāds dziesmu aplis. Šis ir par ļaušanos sev izdziedāt no sirds. Caur tuvām un tālām dziesmām, caur ieklausīsānos sevī un saklausīšanos citos.

Leili par dziesmu apli:

Jā, varētu piemeklēt tādu apgarotu cilvēku, dziesmu ekstāzē esam bildi, lai paaicinātu patiesi izbaudīt sevi dziesmā un kopbūšanā. Taču mēs esam piemirsuši, ka dziedāšana var arī izskatīties šāda kā šajā bildē - ar lielu centību, bet apmulsumu. Ar lielu entuziasmu, bet ar tādu " ko es vispār daru, es nesaprotu " domu. Bet visam tam pāri bērnišķu mīļumu pret sevi, ka ei - davaj pārāk nopietni neuztversim šo. Ņemšu un dziedāšu. Un viss!

Savā balss atvēršanas praksē, man bieži nākas dzirdēt stāstus no bērnības, kas ir iespiedušies mūsu ķermenī, kurus apzinam un neapzinam, bet tie nospiedumi ietekmē mūsu atļauju sev dziedāt, vērt muti vaļā, laist skaņu caur sevi. Un tas viss tādos daudzkārtainos slāņos. Nospiedumi no kāda, kurš aizliedza dziedāt jo - nē, ar tik šķību balsi neies caur'. Vai kādam lācis uzkāpis uz auss. Vai vēl un vēl līdzīgi liegumi, lai cilvēka dvēselīte nelaistos lidojumā cauri balstiņai.
Kad es aizbraucu mācīties seno tautas mūziku uz Azerbaidžānu, man tika dota viena no skaistākajām balss mācībām, ko turu savā sirdī. Reiz man skolotājs, tāds kurš pats ir sadedzis mīlestībā par to ko dara un kā izjūt savu asins senču seno mūziku, teica - Leila, nedziedi vārdus, izdziedi savu dvēseli. Un tad, kad man saslēdzās par ko viņš runāja, man pašai atvērās mana balss tā, kā es to pirms tam nebiju te matērijā dzirdējusi, bet tikai dziļi nojautusi.

Un tāpēc mīļie, šie dziesmu apļi nav par to, kuram skan skaisti un kuram neskan. Šis ir par , pirmām kārtām - atļauju SEV ienākt telpā un ieskandināt savas balss vibrācijas kopskanēšanā. Šis ir par savas balss pieņemšanu un ļaut tai caur centīgiem treniņiem aktivizēties, iedarbināties. Šis ir vienkārši par - Ai, viss, ņemšu un dziedāšu ! Šis ir par dvēseles dziedāšanu! Un to, cik dziedāšana ļoti atraisa sirsniņu, nu to es varbūt citu reizi pastāstīšu, bet es zinu, ka tu to ļoti labi arī zini!

Lai šis kalpo kā iedrošinājums tam, kuram ļoti gribās skandināt sevi.

Un lai šī bilde iedvesmo mūs visus būt mazliet vairāk bērnišķā tīrumā, kad daram nopietnas un grūtas lietas. Kā piemēram jaunu dziesmu mācoties!

Kopā būsim, vienā skaņā vibrēsim ~2h

Dalībai: 15eur

Pieteikties info@cza.lv, t.20239199

vai

Pieteikuma forma