EŅĢEĻI Tavā dzīvē

Laiks

Veselība - ķermenim, dvēselei, izmantojot sistēmisko izvietojumu

EŅĢEĻI- viņi ir palīgi un vēstneši, mums, Zemes iemītniekiem. Viņi ir beznosacījumu mīlestības un gaismas būtnes, kuras ar mums ir kopā katrā solī un elpas vilcienā. Mēs nekad neesam vieni un viņi tik ļoti gaida, lai mēs tos uzrunātu, pamanītu dotās zīmes, uzticētos un ļautos.

Dzīvē dažkārt ir brīži, kad jūties īpaši nepārliecināts par kaut ko. Viss ir it kā labi, skaisti un no malas – pārliecinoši, bet iekšējā piesardzība tevi neliek mierā. Šādos brīžos ir noderīgi sazināties ar Eņģeļiem.

Katram cilvēkam ir savs Sargeņģelis, daudziem tie mēdz būt par vairāki, atkarībā no tiem Dvēseles uzdevumiem, kas viņam ir jāapgūst un jāiemācās. Ar sargeņģeļu palīdzību cilvēks var uzturēt savu dzīves mērķi un virzību, un, ja iemācās sazināties ar savu sargeņģeļi ir iespēja pieņemt šīs zīmes daudz apzinātāk, izvairoties no liekām, sāpinošām pieredzēm. Ar savu sargeņģeli var sazināties jebkurš cilvēks, arī ja tam nav priekšzināšanu, jo eņģeli dzird visus bez izņēmuma, tikai mūsu pašu spēja pieņemt šo palīdzību, atvieglo šo saziņu. 

Pastāvīga saikne ar Sargeņģeli spēj izmainīt mūs un pasauli ap mums. Tajā ienāk drošība, miers, prieks, radošums un dievišķā paļaušanās.

Nodarbībā uzzināsi: 

  • pēc kādām pazīmēm var saprast, ka Eņģeļi ir ar jums.
  • Kā notiek sazināšanās un savienošanās ar tiem (praktisks vingrinājums)
  • lūgšanas un kā tās darbojas dzīvē.

Nodarbības laikā katram dalībniekam būs iespēja izvilkt savu Eņģeļa kārti, caur kuru tiks iegūta atbilde uz savu svarīgo tābrīža jautājumu!

Dalības maksa 12 eur


Šajā brīnumu pilnajā Eņģeļu pasaulē ievedīs Līga Mickeviča http://www.ligamickevica.lv/par-mani/

Pieteikties un informācijai: 
e-pasts info@cza.lv vai 20239199

 

Pieteikuma forma