Ķīniešu pēdu masāžas apmācība

Ķīniešu pēdu masāžaĶīnā pastāv tāds aforisms: "Kad noveco koks, tad vispirms noveco tā saknes, kad noveco cilvēks - vispirms noveco viņa kājas."

Ķīniešu pēdu masāžas brīnumaino īpašību pamatā ir refleksoloģijas principi, kuri pilnveidojās daudzu gadu tūkstošu garumā. Pēdu stāvoklis ir sava veida spogulis, kas projicē iekšējo orgānu stāvokli. Piemēram, īkšķis ir atbildīgs par smadzeņu darbību, pēc sablīvējumiem uz šī pirksta, varam noteikt cik lielā mērā cilvēks ir noguris vai atrodas mentālajā spriedzē.

Pēdu iekšējā malā atrodas mugurkaula projekcija, stimulējot attiecīgās daļas punktus, var atbrīvoties no sāpēm jostas vietā vai plecu zonā.

Pēdas vidū ir punkti, kuri atbilst par kuņģa-zarnu trakta darbību, stimulējot šos punktus, var būtiski uzlabot kuņģa vai zarnu darbību.

Reflektoro punktu stimulēšana, spiežot uz tiem, ļauj sasniegt atslābumu, mazināt spriedzi un pat palīdz organismam cīnīties ar slimībām un pretoties tām.

Aicinam Jūs apmeklēt brīnumainās ķīniešu pēdu masāžas apmācību!

 

Nodarbību vada Marta Kimonte, austrumu dziedniecības speciāliste, pašizziņas un dziedināšanas pasniedzēja. Ikdienas praksē Marta nodarbojas ar diagnosticēšanu, ārstnieciskā uztura ieteikumiem, veselības profilaksi, ķermeņa terapijām u.c.

Dalības maksa 40eur

Šobrīd grupa ir nokomplektēta un brīvu vietu vairs nav. Jūs variet pieteikties uz nākamo reizi - 16.decembri