Lielā Gongu meditācija Saulgriežus gaidot. Deju centrā Cukurfabrika, Jelgavā, Cukura ielā 22

Lielā gongu meditācija CukurfabrikāLielā Gongu meditācija Vasaras vidū, kad Saule visaugstāk uzbraukusi debesu kalnā un dienas ir visgarākās un naktis visīsākās, mēs daudzinām auglības spēka spilgtākās izpausmes brīdi un priecājamies par šo auglības rosību dabā un sevī. Īsi pirms Saules ceļa pagrieziena punkta atrodam laiku sev, lai pārskaņotos no pavasara trakulīgās sajūsmas uz vasaras pilnbrieda auglības noti.

Vasaras Saulgrieži ir īpašs laiks un Saulgriežu rituāli veids, kā atzīmēt pagrieziena punktus dzīves ceļā un apzināties mirkļa svarīgumu. Tieši ap Saulgriežu laiku atveras debesu vārti un izzūd robežas starp pasaulēm, viss top par vienu veselumu.
Šajā maģiskajā laikā aicinām Jūs izbaudīt mistisku skaņu ceļojumu Gongu un citu arhaisku instrumentu pavadībā.

Skaņu ceļojumu vadīs Gongu meistares Inga Rancāne un Ida Iveta Platace.
1,5 stundu garumā skanēs seši vareni Sednas, Saules, Zemes, Venēras, Merkura un Simfoniskais Gongi. Gongu skaņas maigi pavadīs kokle, kotamo, kristāla skanošās bļodas un Himalajiešu skanošās bļodas.

Gongu meditācijas laikā telpa pakāpeniski tiks piepildīta ar skaņām, vibrācijām un virstoņiem, līdz tās būs iespiedušās katrā mūsu šūniņā, ievibrēs, iekustinās, attīrīs un uzmundrinās mūs.

Gongu meditāciju izbaudīsim guļus, fiziskais ķermenis pilnībā atslābināsies, prāts apklusīs un mēs varēsim sadzirdēt savas dvēseles dziesmu.

Līdzi jāpaņem paklājiņu, plediņu un spilventiņu – visu nepieciešamo, lai justos ērti guļot uz grīdas.

Vasaras vidus noskaņai mīļi aicināti līdzi atnest jāņuzāles, no kurām pirms meditācijas izveidosim ziedu mandalu.

Dalībai 13eur
Pieteikties: online sistēmā http://benefit.cukurfabrika.lv/pieraksts-nodarbibam/1900-liela-gongu-meditacija-inga-rancane-un-ida-iveta-platace/ vai zvanot administratorei t.27795685