Meditācija - ceļojums šamaņu bungu un gongu ritmā

Meditācija - ceļojums šamaņu bungu un gongu ritmā

Pasākums deju centrā "Cukurfabrika" Jelgavā, Cukura ielā 22!

 

Lielajā Piektdienā aicinām uz jaudīgu ceļojumu – šamaņu bungu, gongu un citu instrument skaņās, šamaņa Jāņa Filka jeb Valkyris Pilka un gongu meistares Inga Rancāne vadībā.

Tevī ir viss. Jautājums un atbilde. Veselība un neveselība. Prieks un bēdas. Viss. Ko mēs izmantojam savā dzīvē? Kāpēc ne gluži to, ko gribētos? Šajā ceļojumā vairāk fokusēsimies uz tēmu “veselība”.
Ir zinātniski atzīts ka, “Šamanisko” bungu dzenošais ritms ietekmē cilvēku psihi. Tā monotonais ritms iedarbojās uz ‘’čiekura dziedzeri (trešo aci)” lai tas izdalītu vielas, kas savukārt veicina apziņas atbrīvošanos no ierobežojumiem un lai pieredzētu tiešo sadarbību ar smalko pasauli.
Savukārt Gongi jau izsenis ir izmantoti kā terapeitisks instruments kas dziedina un transformē. Gongs ir kā savienojums ar Visumu. Ne tikai to izplatījumu, kurā peld mūsu planēta Zeme, bet arī ar mūsu katra iekšējo pasuli, Visumu, kas ir katrā no mums. Gongu skaņas ir iedarbīgas, jo to vibrācijas rezonē ar ķermeni. Tā skaņas atbrīvo bloķēto enerģiju, atslābina un nomierina. Gonga skaņa ir harmoniska, tā vibrācijas atbilst vesela organisma vibrācijām, ķermenis pieskaņojas un sākas atveseļošanās process.

Šis dvēseles ceļojums tiek veikts, ar nodomu iegūt spēku, palīdzību un informāciju, par jautājumiem jebkurā savas dzīves jomā - garīgumā un veselībā, nodarbošanā un attiecībās. Ceļojuma piedredze un ieguvums var būt dziedinošs un spēcinošs. Šī veida darbība ir pasaules vecākā meditatīvā/garīgā/dziednieciskā prakse un vēl šodien atrodama visos apdzīvotos kontinentos.
Šajā pasākumā, smalkai pasaulei prasīsim jautājumu “Kas ir tas būtiskākais un svarīgākais kas man, šobrīd un tagad, ir jāzina par savu fiziskās veselības veicināšanu?”

Līdzi nepieciešams paklājiņš, plediņš un spilventiņš – viss nepieciešamais, lai justos ērti un silti guļot uz grīdas.

Dalībai 12eur
Pieteikties: online sistēmā http://benefit.cukurfabrika.lv/pieraksts/, zvanot administratorei t.27795685