Meditāciju vakari kopā ar Matt

Laiks

Meditāciju vakari ar Matt

Pasaule sākas ar katru pašu. Apzinies sevi un jūti kā ik mirkli tu un šis visums piedzimst no jauna, tu un šis visums uzplaukst no jauna. Katra ieelpa katrs tavs sirdspuksts izveido šo visumu no jauna. Paliek tas nemiers, tas kārdinājums sevī, un nesaprašana, - Jāa... Bet kāpēec.... Kur man rakt? Ko man darīt, kāpēc? Kas būs pēc tam, kas bija pirms tam, kā ir tur, utt..
Stop...
Atgriezies pie sevis... Tu esi šis visums kas uzplaukst, šis nemiers kas virmo, šī degsme kas liek meklēt...

Kad cilvēks iegūst pārliecību sevī, savu pašpārliecību, un atgūst saikni ar sevi, apvienojas ar apziņu, beidzot savu apziņas potenciālu var izmantot un mainīt pilnībā visu sev apkārt. Mainīt pat visu, ko jebkad ir zinājis sapratis uz jebko citu... Prāts ir kā dzelsceļš pa kuru brauc vilciens.. Apziņa ir kā putns tas lido turp kur vēlas..

Pacelies spārnos un pārstāj dragāt ar lokamatīvi virzienā kurš tev ir iedots, un tev jau ir skaidrs uz kurieni tas dodas… Esi brīvs!

Meditācijas vakaros:

  • Jautājumi un atbildes,
  • Meditācijas,
  • Enerģijas uzņemšana,
  • Viss, kas būs aktuāls un svarīgs esošajā brīdī.

 

 Meditāciju vada Matiss Barkovskis, Miera Māksla jeb art-of-peace.info radītājs, kas dalās tajā, ko pats piedzīvojis. Matīsa vadītās meditācijās tiešām ir sajūta, ka it kā atverās kaut kāds portāls katram sevī, kas dod dziļas sevis piedzīvojuma atklāsmes.

Nodarbības ilgums ~3h

Dalības maksa 10eur
Pieteikties: info@cza.lv; tel.20239199

vai

 

Pieteikuma forma