Neirografikas meistarklase NeiroKoks. Anna Tarasenko. RĪGĀ

Laiks

Neirokoks ar Annu Tarasenko

Norises vieta: Rīga Stabu iela 18

Neirografikas meistarklase “NeiroKoks” ar talantīgo mākslinieci Annu Tarasenko (Krievija)!

Neirografika – tā ir jauna sevis izzināšanas metode zīmējot! To izveidojis P.Piskarevs. Tā jau ir iemantojusi lielu popularitāti visa pasaulē! Neirografikas zīmēšana ir transformatīva, tā mūs izved jaunā sevis izpratnes līmenī. Neirografikas zīmēšana palīdz nodibināt un nostiprināt saikni ar zemapziņu. Tas ir unikāls zīmējums ar tajā ieliktu ļoti dziļu jēgu un simbolismu. Zīmējot apziņā veidojas jauni uzvedības modeļi, ar šīs prakses palīdzību mēs varam harmonizēt un aktivizēt jebkuru aktuālu mūsu dzīves tēmu.

NeiroKoks – tas ir unikāls neirografikas algoritms, kas mums palīdz savas vēlmes un idejas palaist izaugsmes procesā – no sēklas līdz augļiem! Koks – tas ir ļoti jaudīgs simbols un arhetips, kurā ir ieprogrammēts dziļš zemapziņas spēks. Koka zīmēšanas procesā mēs pieslēdzamies šim spēkam un saņemam to, kas mums nepieciešams, lai augtu mentāli, garīgi un lai šī izaugsme spētu materializēties fiziskajā plānā. NeiroKoka zīmēšana – tā ir iespēja paplašināt savas apziņas robežas!

Meistarklasi vada: Anna Tarasenko (Krievija) neirografikas instruktore, māksliniece, mākslas terapeite.

Dalībai:  20 €

Apmeklējot divas meistarklases vai meistarklasi un meditāciju, atlaide no kopsummas 5eur

Meistarklases ilgums 3h - no plkst.11:00 līdz 14:00

Norises vieta: Rīga Stabu iela 18

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Мастер-класс по нейрографике «НейроДрево». НЕЙРОГРАФИКА - новый метод самопознания через рисование, открытый П.Пискаревым и завоевавший огромную популярность во всем мире.Нейрографика является трансформационным рисованием, которое способно вывести вас на новую орбиту восприятия, в процессе рисования нейролиний, их сопряжений и разных композиций. НейроДрево - это уникальный алгоритм и способ рисования тех идей, ощущений, тем и планов, которые необходимо запустить в рост, которым надо дать развитие и пройти путь от семян до плодов. Древо - мощный мировой символ и архетип, в котором заложена большая сила подсознания. Когда мы рисуем Древо - мы подключаемся к этой силе и черпаем из нее все, что нам необходимо, чтобы расти ментально, духовно, и, чтобы этот рост проявлялся на физическом, проявленном плане. Рисование НейроДрева - возможность расширить границы восприятия и вырастить в своем сознании нечто, что имеет для вас значение! Мастер-класс ведет Анна Тарасенко — художник, инструктор нейрографики, арт-терапевт. Записаться на мастер-класс ‘НейроДрево’:

Стоимость: 20 €
Посещение два мастер-классa – 5 € от общей суммы

Bремя - 3h - c 11:00 дo 14:00

Место: Рига, ул. Стабу 18

Записаться / Pieteikties: info@cza.lv; t.+371 20239199

или / vai

Pieteikuma forma