Prognozes Jaunajam 2020.gadam

Laiks

Prognozes 2020.gadam

Šī ir TAVA pasaule un TAVS Jaunais gads, Tavas nākamā gada ikdienas un Tevis radītie svētki.

Tās ir Tavas iespējas īstenot savu sapni un padarīt savu dzīvi interesantu.

Kā Debesīs, tā arī virs Zemes. Izzini Debesis un Tu atradīsi savas zvaigznes uz Zemes.

Neej pa svešām takām, atrodi savējo!

„Ja tu mīli kādu puķi, kas atrodas uz zvaigznes, tad ir tik jauki naktī raudzīties debesīs. Visas zvaigznes šķiet ziedam.” /Mazais Princis/

Domājot par tālajām zvaigznēm, kuru gaisma mūs arvien noslēpumaini vilina, atcerējos par Mazo Princi. Lūk, tikai dažas rindas no viņa stāsta, kas rosina manas domas šajā mirklī, un kas zina, varbūt, ka noder arī TEV „Es zinu planētu, kur dzīvo kāds tumši sārts kungs. Viņš nekad nav ieelpojis nevienas puķes smaržu. Viņš nekad nav palūkojies uz zvaigzni. Viņš nekad nevienu nav mīlējis. Viņš nekad neko citu nav darījis kā tikai skaitījis rēķinus. Un augu dienu viņš atkārto tāpat kā tu: “Es esmu nopietns cilvēks!”

„Cilvēki, – sacīja mazais princis, – sakāpj ātrvilcienos, bet viņi paši vairs nezina, ko meklē. Tad nu viņi uztraucas un riņķo kā karuselī… Un vēl viņš piebilda: Nav taču vērts.”

„Uz tavas planētas, – teica mazais princis, – cilvēki audzē piectūkstoš rožu vienā paša dārzā … un neatrod to, ko meklē. – Viņi neatrod, – es piekritu. – Un tomēr to, ko viņi meklē, var atrast vienā pašā rozē vai ūdens lāsē …”

Būtiskais nav acīm saredzams… - Protams… – Tas ir tāpat kā ar puķi. Ja tu mīli kādu puķi, kas atrodas uz zvaigznes, tad ir tik jauki naktī raudzīties debesīs. Visas zvaigznes šķiet ziedam.”

„Tu raudzīsies naktī zvaigznēs. Mana zvaigzne tev būs viena no zvaigznēm. Tad tev patiks raudzīties tanīs visās … Tās visas būs tavas draudzenes.”

„Katram cilvēkam zvaigznes ir savādākas. Ceļiniekam tās norāda ceļu. Citiem tās ir tikai mazas uguntiņas. Zinātniekiem tās ir problēmas. Manam biznesmenim tās bija zelts. Bet visas šīs zvaigznes klusēja. Tev turpretim būs zvaigznes, kādu nav nevienam …”

„Ja mīli puķi, kas atrodas tikai uz vienas no miljoniem zvaigžņu, tad pietiek palūkoties zvaigžņotajās debesīs, lai būtu laimīgs.”

/Antuāns de Sent-Ekziperī/

 

Sarunas par zvaigznēm, sapņiem un ceļu, pa kuru iet!

Izvelc savu laimīgo puķi nākamajam gadam no Taro kārtīm un uzzini, kādas ceļazīmes Visums Tev salicis 2020. gadā!

Nodarbību vada Lana Lapiņa - astroloģe ar 13 gadu pieredzi. Studējusi Baltijas astroloģijas skolā, kur ieguvusi maģistra grādu jeb Meistara pakāpi Hamburgas astroloģijā.  Paralēli astroloģijai ezotērikas, metafizikas, dažādu garīgo mācību izzināšana, numeroloģijas un taro praktiska pielietošana. Savā astrologa praksē sintezē visus trīs astroloģijas virzienus - klasisko, Hamburgas (urānisko) un vēdisko. 7 gadus strādā kā lektore klasiskajā un Hamburgas astroloģijā.

Nodarbības ilgums ~3h

Dalībai:12eur

Pieteikties: info@cza.lv, t.20239199

vai

Pieteikuma forma