PunktiņMANDALU meistarklase ar Sarmīti Eiduku

Laiks

Punktiņmandalas

Satiksimies, lai atbrīvotu savu prātu no domām un nomierinātu sirdi ar PunktiņMANDALU tehnikas palīdzību!

Katrs sākuma brīdis ir īstais! Šajā vakarā Tavs jaunais sākums var būt PunktiņMANDALĀM! Tev tiek dāvāta lieliska iespēja radīt savu iedvesmas PunktiņMANDALU! Ar katru uzlikto punktiņu mēs modināsim savu snaudošo radošo enerģiju, piedosim jaudu savai Esībai un izbaudīsim savu Radīšanas potenciālu!

Punkts – tas esi Tu pats, Tu – esi punkts. Tas ir Tavs centrs.

Caur punktošanas tehniku ir iespējams izzināt savu patreizējo iekšējo sajūtu, vai esmu stabils savā dzīves centra, vai esmu mazliet apmaldījusies, vai esmu harmonijā ar sevi un ar notikumiem sev apkārt, vai ar savām pēdām mēs bijīgi pieskaramies zemei, vai esam droši un pasargāti būt te.

Šī tehnika palīdz apstādināt domas un vērst uzmanību uz pašu procesu, kurā šobrīd esi. Šis ir brīnišķīgs veids, kā Būt Tagadnes mirklī. Šajā mirklī savienojot mandalas spēku ar neskaitāmiem simtiem un tūkstošiem punktiņiem mēs katrs piepildām kosmosu ar savām patiesajām sirds vēlmēm un nodomiem, ar savu radīšanas prieku mēs nojaucam visas robežas, noliekam malā visas maskas un kļūstam brīvi savā esībā un radām enerģijas virpuli, kurš spēj piepildīt un transformēt visu, kas radies nemīlestībā

Tevi gaidīs visi nepieciešamie materiāli radīšanas procesam, karsta tēja ar viegli sajūtamu rudens elpu

 

Nodarbību vada Sarmīte Eiduka.

Sarmīte

Sarmīte par sevi:

Esmu cilvēks, kurš iet savu Sirds ceļu! Man apkārtesošie mani sauc par iedvesmotāju! Pati iedvesmojos no saules lēktiem un saulrietiem, no ziedu rotātām pļavām un zvaigzņu piebērtām debesīm, no marmelādes mazmaizītēm un saldējuma kokteiļa, no radīšanas mirkļa un dalīšanās prieka. Esmu laimīga piedzīvot Zemes dzīvi un dalīties savā pieredzē!

Dalībai 18eur

Pieteikties: info@cza.lv, tel.20239199

vai

Pieteikuma forma