Skaņu šūpulī. Meditācija šūpuļtīklos. Deju centrā Cukurfabrika

Skaņu šūpulī. Meditācija šūpuļtīklosNorises vieta: deju centrs Cukurfabrika, Jelgava, Cukura iela 22

Pabūt ar sevi. Aizvērt acis un sajust savus sirdspukstus, pievērst uzmanību kā notiek ieelpa un izelpa, apzināti veltīt laiku, lai vairotu mieru un harmoniju savās sajūtās… Cik bieži tev tas izdodas? Ikdiena mūs ievelk stiegā un skrējienā un tā vien šķiet, ka tā skrienot mēs izkaisam sevi pa kripatiņai šur un tur. Un pēc tam manis ir par maz. Par maz priekš sevis paša.

Meditācija ir viens no veidiem kas palīdz palikt malā skrienošās domas un restartēties. Miers, klusums un veselums ir katrā no mums. Tie nav no jauna jāiegūst. Taču straujā ikdiena, stresi un uztraukumi ir guvuši virsroku un dominē pār mūsu sajūtām. Meditācijā skaņas ir pavadonis, kas atgriež harmoniskā, mierpilnā labsajūtā.

Ļaujoties skaņu viļņiem, kas izvibrē mums cauri, mēs paplašinām sevi un atveramies paši sev, iepazīstam savu kluso, intuitīvo pusi, kas vienmēr ir klātesoša, taču pavisam nemanāma, neuzbāzīga. Tāpēc nākot būtu vēlams noformulēt nodomu – šī ir lieliska iespēja pieskarties savai intuīcijai un saņemt atbildi.

Skanēs ne tikai gongi, bet arī Tibetas un kristāla dziedošie trauki, kokle, šruti, kotamo un vēl daudz citi instrumenti…

Paņem līdzi spilventiņu un plediņu – visu sev nepieciešamo, lai būtu silti un ērti gulēt šūpuļtīklā.

Skaņas ceļojumā vedīs Inga Rancāne, gongu meistare, skaņas terapeite

Cena- 8 eiro

Meditācija notiks trīs laikos:
Plkst. 16:00 - 17:15
Plkst. 17:30 - 18:45
Plkst. 19:00 - 20:15

Pieteikties var arī online sistēmā http://benefit.cukurfabrika.lv/pieraksts/ vai zvanot administratorei t.27795685