Viesos ģēniju trenere Maira Gūtmane

Laiks

Pamodināt sevī Radītāju. maira GūtmaneAicinām uz praktisku nodarbību ar MAIRU GŪTMANI. Maira ir sertificēta Rekonektīvās dziedināšanas praktiķe, Cigun skolotāja, pārmaiņu trenere.

Kā atgūt savu veselumu? Šis jautājums ir aktuāls teju visiem. Runa nav tikai par fizisko veseluma. Veselums visos sevis apzināšanās līmeņos. Ceļi ir dažādi. Un tas ir tikai dabiski un pašsaprotami, jo arī mēs visi esam dažādi. Katrs VAR un katram vajadzētu atrast savu ceļu pie sava veseluma. Maira bija izmēģinājusi dažādus ceļus, taču nesekmīgi, līdz iepazina ārstu Džo Dispenzu un kvantu medicīnu. Viņa aicina iepazīt šo, metodi, kas viņu izveda no dzīves krīzes, pilnībā mainot viņas pasauli.  

Par to stāsta Maira:

Ar ārstu Džo Dispenzu (medicīnas zinātņu doktors, specializējies neiroloģijā un smadzeņu darbībā) es iepazinos 2014.gada sākumā, laikā, kad manā dzīvē bija iestājies ļoti smags periods, kuru es saucu par savu veselības krīzi. Es biju ļoti smagā stāvoklī. Šī intervija, kurā Džo Dispenza stāstīja par to kā viņš izdziedināja pats pēc satiksmes negadījuma sešus lauztos mugurkaula skriemeļus ar domu vien, mani, protams, tas ļoti iedvesmoja. Gan viņa stāsts par sevi, gan tas kā viņš turpināja savus zinātniskos pētījumus par to, ko cilvēki brīnumainas izdziedināšanās gadījumos dara vienādi, mani uzrunāja tik ļoti, ka iegādājos viņa jaunāko grāmatu “Tu esi placebo”, meditācijas, audio lekcijas. Tas viss mani aizrāva un iedvesmoja un tā 2014. gada rudenī devos uz Minheni, lai piedalītos  viņa seminārā.

Šis ceļš kopumā mani ir izmainījis tik ļoti, ka tas ir izmainījis arī to, ar ko es nodarbojos. Es esmu sarakstījusi grāmatu “Pamodināt sevī Radītāju”, kas pasauli ieraudzīja 2018.gada decembrī. Es vadu nodarbības Viroterapijas un integratīvās medicīnas klīnikā un iedvesmoju cilvēkus no visas pasaules. Es vadu nodarbības Dzīves elpas virtuālajā telpā. Es veidoju un vadu retrītus, lai to dalībnieki praktiski varētu pieredzēt savas transformācijas dažādās pasaules vietās – Fuerteventurā, Kostarikā, Portugālē, Turcijā.

Un es turpinu iet tālāk šo ceļu cilvēka neizmērojamo spēju izzināšanā un pieredzēšanā.

 

Nodarbībā praktiski ieteikumi, dažādi vingrinājumi, ko varēs turpmāk pielietot savā ikdienā, kas palīdzēs izmainīt domāšanas stereotipus u.c.

Dalības maksa: 15 Eur

Pieteikties: info@cza.lv; t.20239199

vai